Rinkėjai bus organizuotai pavežami į rinkimų apylinkes
2019-05-22

Gegužės 26-ąją, rinkimų į Lietuvos Respublikos prezidentus ir į Europos parlamentą dieną, Ukmergės rajono savivaldybės rinkėjai, kurie gyvena toli nuo rinkimų apylinkės balsavimo patalpų ar dėl kitų priežasčių, galinčių sutrukdyti ten atvykti, bus nemokamai nuvežti balsuoti ir pargabenti atgal.

Pavėžėjimas organizuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos patvirtintu Rinkėjų pavėžėjimo į rinkimų apylinkes balsuoti rinkimų dieną organizavimo tvarkos aprašu.

Savivaldybės administracijos kaimo seniūnijų seniūnai ir ugdymo įstaigų vadovai kartu su savivaldybės apylinkių rinkimų komisijų pirmininkais parinko ir sudarė atitinkamus rinkėjų pavėžėjimo į rinkimų apylinkes balsuoti maršrutus. Rinkėjų pavėžėjimui bus naudojamas ugdymo įstaigų ir seniūnijų transportas.

Kiekviena rinkėjams pavėžėti skirta transporto priemonė turės informacinį lapą. Jame bus nurodyta, kad vykdomas rinkėjų pavėžėjimas, maršrutas ir jo numeris, važiavimo grafikas, transporto priemonės valstybinis numeris, lapas antspauduotas savivaldybės rinkimų komisijos antspaudu. Sudaryti grafikai ir rinkėjams pavėžėti numatomų naudoti transporto priemonių valstybiniai numeriai perduodami policijos komisariatui.

Primintina, kad transporto priemonėse, kurios rinkimų dieną pavėžės rinkėjus, negalima rinkimų agitacija, negali būti diskutuojama, už ką žada balsuoti rinkėjai, draudžiama dalinti ar skelbti agitacinę medžiagą ir papirkinėti rinkėjus.

Rinkėjų pavežimo grafikai

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra