Šaukavos ir Rečionių kaimų gyventojams dalinami pakuočių atliekų surinkimo konteineriai
2018-10-24

Kadangi pastarosiomis savaitėmis trijų Ukmergės mikrorajonų individualių namų gyventojams dalinant pakuočių atliekų surinkimo konteinerius (mėlynus 240 litrų talpos ir žalius 120 litrų talpos) ne visiems jų prireikė, nepaimtais, likusiais konteineriais nuspręsta aprūpinti arčiausiai miesto esančias Deltuvos ir Vidiškių seniūnijas.

Spalio 19-23 dienomis konteinerius gavo Deltuvos seniūnijos Deltuvos miestelio, Statikų, Jonuškų, Leonpolio ir Dainavos kaimų gyventojai.

Nuo šiandien, spalio 24 dienos, konteineriai dalinami Vidiškių seniūnijos Šaukavos kaime esančių Bimūnų, Jaunimo, Sodų, Tujų ir Laukų  bei Rečionių kaime esančių Ežero, Lakštingalų, Laukų, Pievų ir Puošmedžių gatvių gyventojams.

Naujieji konteineriai pakeis iki šiol atliekoms rūšiuoti skirtus mėlynus ir žalius maišus. Konteineriai bus paliekami prie įvažiavimų į gyventojų individualias valdas. Kiekvieno konteinerio viduje bus palikti informaciniai lipdukai apie į konteinerius metamas išrūšiuotas atliekas, kuriuos, jei tik norės, gyventojai galės priklijuoti prie konteinerių.

Visą spalio mėnesį nurodytose gatvėse gyventojų mėlyni maišai su atliekomis bus surenkami juos palikus gatvėje, prie įvažiavimo į namų valdą. Lapkritį išrūšiuotos atliekos bus surenkamos jau iš minėtų konteinerių.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra