Savivaldybės atstovai vyks į miesto seniūnaitijas ir susitiks su jų gyventojais
2017-11-07

Nuo šių metų lapkričio vidurio iki ateinančių metų vasario mėnesio pabaigos Ukmergės rajono savivaldybės vadovai planuoja organizuoti susitikimus su Ukmergės miesto seniūnaitijų gyventojais. Ukmergė yra suskirstyta į 13 seniūnaitijų, taigi, nuo šiol mažesniame rate ir arčiau namų  žmonės turės galimybę su savivaldos atstovais pasikalbėti ne tik apie savo miesto, bet ir apie savo seniūnaitijos, gatvės džiaugsmus bei rūpesčius,  pasidalinti įžvalgomis, idėjomis, pasiūlymais, pastebėjimais.

Tokie susitikimai vyks seniūnaitijos teritorijoje esančios savivaldybės įstaigos patalpose trečiadieniais, po darbų – nuo 17.30 val. Juose dalyvaus seniūnaitijos seniūnaitis, miesto seniūnas, vietos valdžios atstovai (meras, tarybos nariai, savivaldybės administracijos darbuotojai ir kt.), bus kviečiami seniūnaitijos gyventojai.

Lankyti seniūnaitijas ir jų gyventojus nuspręsta po praėjusį penktadienį įvykusio savivaldybės vadovų ir miesto seniūnaičių susitikimo.

Iki šiol savivaldybė du kartus metuose (balandžio ir spalio mėnesiais) organizuodavo susitikimus su vietos gyventojais. Jų metu savivaldybės meras ir tarybos nariai atsiskaitydavo rinkėjams ir vietos bendruomenei už savo veiklą. Kadangi tokie susitikimai nesulaukdavo didelio ukmergiškių susidomėjimo, savivaldybės vadovai ir administracija, atsižvelgdami į Vietos savivaldos įstatymą ( jame skelbiama jog reglamento nustatyta tvarka tokios viešos veiklos ataskaitos turi būti pateikiamos ne rečiau kaip vieną kartą per metus), nutarė vieno tokio susitikimo atsisakyti ir vietoj jo inicijavo susitikimus su seniūnaitijų gyventojais.

„Tikimės, kad tokie susitikimai bus žymiai populiaresni tarp gyventojų ir žmonės turės galimybę iškelti savo seniūnaitijai aktualias problemas, kurioms sprendimo būdų bandysime ieškoti visi kartu“, - sakė Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas.

Visos Ukmergės rajono seniūnaitijos ČIA

Šiais metais numatyti šie susitikimai:

  1. 2017 m. lapkričio 15 d. 17. 30 val. Ukmergės  miesto seniūnijoje (Vytauto g. 88) su Tvarkų-Šlapių seniūnaitijos (seniūnaitė Irena Šlepikienė) gyventojais.
  2. 2017 m. lapkričio 22 d. 17.30 val. Ukmergės mokykloje-darželyje „Varpelis“ (Soties g. 8) su Statikų-Pramonės seniūnaitijos (seniūnaitė Irena Lobinienė) gyventojais.
  3. 2017 m. lapkričio 29 d. 17.30 val. Ukmergės Antano Smetonos gimnazijoje (J. Basanavičiaus g. 7) su V. Kudirkos-S. Daukanto seniūnaitijos (seniūnaitis Vytautas Tropikas) gyventojais.
  4. 2017 m. gruodžio 6 d. 17.30 val. Ukmergės Užupio pagrindinėje mokykloje (Linų g. 4) su Smėlių seniūnaitijos (seniūnaitis Jonas Miškinis) gyventojais.
  5. 2017 m. gruodžio 13 d. 17.30 val. Ukmergės kultūros centre (Kauno g. 8) su Pakrantės seniūnaitijos (seniūnaitis Julius Kazėnas) gyventojais.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra