Savivaldybės darbuotojai surengė pyragadienį
2017-11-07

Lapkričio 6-ąją pietų pertraukos metu Ukmergės rajono savivaldybės vadovai bei administracijos darbuotojai rinkosi į vieną iš posėdžių salių, kuri iš tolo kvepėjo naminiais pyragais. Čia buvo surengta „Pyragų diena“.

„Pyragų diena“ – tai iniciatyva, kurią įkvėpė visiems gerai žinoma „Išsipildymo akcija“, bendrystė, kuomet pagalbos ranka ištiesiama tiems, kuriems jos labiausiai reikia. Jos idėja itin paprasta: įstaigų darbuotojai yra kviečiami iškepti pyragą, atsinešti jį į darbovietę bei už sutartą kainą parduoti kolegoms, o surinktas lėšas paaukoti kilniam tikslui.

Pasibaigus saldžioms vaišėms paaiškėjo, kad savivaldybės darbuotojai iš viso paaukojo 200 eurų. Vaiko teisių apsaugos ir socialinės paramos skyriaus siūlymu šie pinigai bus skirti 4-metei ukmergiškei, kuriai šiemet buvo diagnozuotas širdies ritmo sutrikimas ir kurios būklę nuolat stebi bei tikrina Santaros klinikų medikai.

„Vaišindamiesi gardžiais kolegų iškeptais pyragais prisidėjome prie kilnių tikslų. Tikimės, kad šis mūsų nedidelis piniginis indėlis nors kiek padės sunkiai besiverčiančiai mažametės šeimai spręsti ją užgriuvusias dideles problemas“, - sakė Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra