Savivaldybės įmonių ir įstaigų vadovams pristatytas biometrinis alkotesteris
2017-12-22

Gruodžio 20-ąją į savo tradicinį, kas mėnesį rengiamą pasitarimą, buvo susirinkę Ukmergės rajono savivaldybei pavaldžių įmonių ir įstaigų vadovai. Šį kartą juos su šventiniu tortu priėmė savivaldybės meras Rolandas Janickas ir administracijos direktorius Stasys Jackūnas.

Šiame susitikime dalyvavo ir Savivaldybėje dirbantys valstybės tarnautojai, neįeinantys į jokius struktūrinius padalinius: Jaunimo reikalų koordinatorė Sandra Dirsytė, Savivaldybės gydytojas Vytautas Motiejūnas ir vyresnysis specialistas civilinei saugai ir mobilizacijai Valdas Rabazauskas.

Savivaldybės vadovai pasitarimą pradėjo nuo malonių dalykų – pasveikino pasitarime dalyvaujančius ir neseniai gimtadienius atšventusius: Ukmergės nestacionarių paslaugų centro direktorę Sigitą Bakanauskienę, bendrovės „Ukmergės šiluma“ direktorių Vydą Paknį ir bendrovės „Ukmergės autobusų parkas“ direktorių Alfonsą Prabišą.

Susitikimo metu trumpai apžvelgti besibaigiantys metai, padėkota visiems už bendrą darbą, kantrybę ir supratimą, taip pat pakalbėta apie būsimus ateinančių metų iššūkius.

Šiame pasitarime dalyvavo ir bendrovės „Inovatyvių procesų sprendimai“ direktorius Darius Didžgalvis ir pardavimų vadybininkas Dainius Daučionas. Svečiai pristatė alkoholio kontrolės sistemą, kuri automatizuotai, naudodama veido atpažinimo technologiją, identifikuoja darbuotoją ir patikrina blaivumą prieš jam patenkant į darbo vietą ir baigiant darbą. 

„Įdiek blaivumo patikros sistemą ir išsaugok savo darbuotoją. Per 1,5 metų, nuo įmonės įsikūrimo pradžios, mūsų gaminamą prietaisą nemokamai išbandė ir įsigijo jau apie 90 šalies įmonių, kurios kasdien testuoja apie 20 tūkstančių savo darbuotojų. Nelygu įmonei, tikrinama nuo 6 iki 2 tūkstančių darbuotojų.

Vidutiniškai 100 darbuotojų turinti įmonė per metus turi 60 incidentų dėl alkoholio vartojimo. Atlikti darbuotojų blaivumo patikrą aktualu transporto, statybų, klientų aptarnavimo įmonėse“, - kalbėjo D. Didžgalvis, o jo kolega pademonstravo, kaip veikia įrenginys.

Ukmergėje tokius biometrinius alkotesterius kol kas yra įsidiegusios tik dvi įmonės“ „Ukmergės autibusų parkas“ ir „Elga“.

 

 

 

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra