Savivaldybės vadovai atsiskaitė visuomenei
2019-02-05

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, Ukmergės rajono savivaldybės vadovai visuomenei pristatė praėjusiųjų, 2018-ųjų, metų Savivaldybės Tarybos ir administracijos veiklos ataskaitas, supažindino su svarbiausiais Tarybos priimtais sprendimais, atsakė į gyventojų klausimus.

Matydamas, kad vasario 4-ąją į Ukmergės kultūros centro salėje surengtą susitikimą atėjo nedaug ukmergiškių, o ir tie susėdo tolokai nuo scenos, Savivaldybės meras Rolandas Janickas scenoje stovėjusią kalbėtojams skirtą tribūną atsinešė arčiau visų susirinkusiųjų žmonių, kad bendravimas būtų paprastesnis ir šiltesnis.

Beveik pusantros valandos vykusio renginio metu be mero pasisakė Savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas bei du Tarybos nariai: Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkas Vytautas Česnaitis bei Kaimo ir aplinkosaugos komiteto pirmininko pavaduotojas Vidmantas Krikštaponis, o klausimus uždavė tik keli ukmergiškiai.

„Šie metai bus kovos dėl idėjų ir sprendimo būdų metai. Aktyviai politikoje dalyvaujančių žmonių rajone nėra daug. Tad rinkiminėje kovoje konkuruokime savo idėjomis, mintimis, o nežemindami vieni kitų – juk paskui teks visiems dirbti kartu. 

Savo kadenciją  bebaigianti ši rajono Taryba buvo išskirtinė, lyginant su ankstesnėmis, nes trejus metus iš eilės kėlė savo kvalifikaciją – mokėsi komandinio darbo. Ir pozicija, ir opozicija – visi kartu.

Mes vieninteliai Lietuvoje tai darėme, tai pažymėjo VšĮ Valstybės ir savivaldybių tarnautojų mokymo centras „Dainava“. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad esame teisingame kelyje – negali partijos interesai būti aukščiau už Ukmergės rajono ir jo gyventojų interesus. Visos partijos, dėl visuomenės išreikšto pasitikėjimo atėjusios dirbti į savivaldybės Tarybą, turi dirbti dėl vieno šio bendro tikslo, o ne dėl kokios nors grupelės ar asmeninio intereso.

Aš labai didžiuojuosi, kad man vadovaujant šiai Tarybai, jos nariai gerbė ir stengėsi išgirsti vienas kitą bei daug ką padarė pirmieji, ko nebuvo padariusios anksčiau dirbusios rajono Tarybos. Ačiū jums visiems už tai“, - sakė R. Janickas.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

Dainiaus Vyto nuotrauka

Daugiau nuotraukų savivaldybės Facebook paskyroje

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra