Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis

Versija neįgaliesiems
El. demokratijos paslaugos
Skelbimai
2016-07-28 AB SEB bankas planuoja vykdyti gaisrinės saugos pratybas
2016-07-27 Ukmergės rajono savivaldybė paskelbė konkursą
2016-07-18 Laikinai uždaroma miesto viešoji pirtis
2016-07-05 Informacija apie numatomą rekonstruoti AB "Lytagra" prekybos paskirties pastatą
2016-07-01 Savivaldybės liepos mėnesio darbo planas
 
Archyvas
 
 
 
 

  

 

 

 

 

 

Naujienos
Ar Lietuva pasirengusi skandinaviško socialinės gerovės modelio kūrimui?  
2016-07-29

Skandinavijos šalyse yra puikiai suprantama, jog nevyriausybinės organizacijos (NVO) šiuolaikinėje visuomenėje vaidina išskirtinį vaidmenį, susijusį tiek su viešųjų paslaugų teikimu, tiek su atstovavimu visuomenės grupių interesams bei tam tikrų visuomenei svarbių klausimų bei problemų sprendimu.

Valstybės ir savivaldybių tarnautojų gebėjimų stiprinimas deinstitucionalizacijos srityje  
2016-07-29

2015 metais trys Lietuvos nevyriausybinės organizacijos kartu su partneriais iš Norvegijos apjungė jėgas ir ėmėsi iniciatyvos įgyvendinti projektą “Valstybės ir savivaldybių tarnautojų gebėjimų stiprinimas deinstitucionalizacijos srityje, remiantis gerąja Norvegijos patirtimi”. Šios organizacijos – tai nacionalinė skėtinė asociacija “NVO vaikams konfederacija”, vienijanti per 80 organizacijų, dirbančių vaikų labui, „Žiburio“ labdaros ir paramos fondas bei viešoji įstaiga „Visuomenės vystymosi ir raidos centras“. Organizacijų partneris iš Norvegijos - Fyrlykta NO, dirbanti kokybiškos vaiko globos srityje.

Sveika gyvensena jaunimą reikia sudominti  
2016-07-29

Sveika gyvensena. Vis dažniau ir dažniau girdime šį terminą. Kaip sudominti jaunimą aktyviu gyvenimo būdu ir sveika mityba? Atsakymų ieško ir tėvai ir mokytojai, o efektyviausios tos priemonės kurios apjungia bendras pastangas. Jau ketvirtus metus moksleivių sveikos gyvensenos įgūdžius formuojanti programa „Sveikatiada“ organizavo sveikatinimo idėjų konkursą. Konkursas kvietė visas mokymo įstaigas kurti projektus skirtus sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo kultūrai skatinti. Konkurse iš viso dalyvavo net 48 mokyklos ir darželiai iš visos Lietuvos. Iš visų dalyvių buvo atrinktos 10 geriausių idėjų.

Prisijungėme prie akcijos "Iškelkime Europos vėliavą"  
2016-07-28
Ukmergės rajono savivaldybė skelbia karą aplinkos teršėjams  
2016-07-28

"Mieste esančios buitinių atliekų konteinerių aikštelės užverstos baldais, statybiniu laužu, padangomis, automobilių detalėmis ir dar visokiais senais, nereikalingais rakandais. Didelių gabaritų atliekas gyventojai privalo pristatyti į Gerseniškių gatvėje esančią stambiagabaričių atliekų aikštelę.

Kviečiame mokytis pataisos pareigūno profesijos  
2016-07-28

Vilniaus pataisos namai kviečia jaunuolius, sulaukusius 18 m. amžiaus ir turinčius ne žemesnį nei vidurinį išsilavinimą, mokytis Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centre ir tapti pataisos pareigūnais!

Ugniagesiai įrengė Visuomenės švietimo kabinetą  
2016-07-27

Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas ir administracijos direktorius Stasys Jackūnas antradienį lankėsi Ukmergės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje (PGT), kur atidarė įrengtą Visuomenės švietimo kabinetą. Pareigūnai visuomenės švietimo reikmėms pritaikė buvusias bendro naudojimo patalpas – patys jas suremontavo bei pagamino baldus, pasirūpino vaizdinėmis priemonėmis. Naujajame Visuomenės švietimo kabinete numatoma rengti įvairius užsiėmimus Ukmergės rajono gyventojams, tai pat mokymus savanoriams ugniagesiams ir kt.

Prezidentė aplankė Tulpiakiemio vaikų dienos centrą  
2016-07-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė liepos 26 –ąją lankėsi Ukmergės rajone, Tulpiakiemio kaime, kur susitiko su vietos bendruomene ir apžiūrėjo neseniai atidarytą vaikų dienos centrą, kalbėjosi su priklausomybių kamuojamomis motinomis apie galimybes įveikti šią bėdą. Šalies vadovė taip pat dalyvavo pasitarime su rajono savivaldybės, nevyriausybinių organizacijų atstovais, kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriais, kitais specialistais, kur aptarė socialinio saugumo padėtį rajone bei priemones, siekiant mažinti socialinės rizikos šeimų skaičių ir užtikrinti jose augančių vaikų saugumą, pagalbą gydantis nuo priklausomybių.

Oninių šventė Šešuoliuose  
2016-07-27

Ne veltui Šv. Ona lietuvių tautosakoje tituluojama duonos ponia. Šiuo metu pats vasaros dosnumas: sode prinoksta vyšnios, ankstyvosios kriaušės ir vasariniai obuoliai, jau galima pasikasti šviežių bulvių, o svarbiausia – jau subrendo javai – rugiapjūtė prasideda. Vadinasi ir duonelės bus. Prieš pradedant derliaus nuėmimo darbus reikia gerai pasilinksminti. Kad visi darbai eitųsi kaip iš pypkės, šešuoliečiai surengė Oninių šventę duonai pagarbinti, smagiai pasibūti, kaimyniškai pasivaišinti.

R. Šlepavičius: "Lietuvoje yra nedaug savivaldybių, kurios stato muziejus"  
2016-07-25

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, mero patarėja Laima Gambickienė ir administracijos direktorius Stasys Jackūnas susitiko su Seimo pirmininke Loreta Graužiniene ir iš Ukmergės krašto kilusiais šalies diplomatinio korpuso atstovais.

Bažnyčioje laikinai "nutūpė" plenero metu sukurti Ukmergės balandžiai  
2016-07-25

Šeštadienio vakarą Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčioje skambėjo dainos, susižavėjimo šūksniai bei padėkos. Čia vyko tarptautinis metalo meno plenero „Balandžių daug Ukmergėj...“ uždarymo renginys ir skulptūrų paroda.

Pasaulio lietuviai dėkoja už priėmimą Ukmergės krašte  
2016-07-22

Pasaulio Lietuvių Bendruomenės (PLB) pirmininkė Dalia Henke Ukmergės rajono savivaldybės merui Rolandui Janickui atsiuntė padėkos raštą, kuriame PLB valdybos, kraštų lietuvių bendruomenių ir lietuvių jaunimo sąjungų valdybų pirmininkų bei visų suvažiavimo dalyvių vardu nuoširdžiai dėkoja už galimybę surengti kraštų lietuvių bendruomenių pirmininkų suvažiavimą Ukmergės krašte.

Liepos 28-ąją iškelkime Europos vėliavą  
2016-07-22

Suomijos regionų ir savivaldybių asociacija kviečia sudalyvauti spontaniškai rengiamoje iniciatyvoje, kurios idėja (visai neseniai - liepos 7-ąją) gimė Joensuu miestui, esančiam šalies centrinėje dalyje. Miesto organizuojama akcija kviečia liepos 28-ąją visus Europos miestus, miestelius ir savivaldybes savaip iškelti Europos vėliavą virš kiekvienos iš savivaldybių ir pasidalinti nuotrauka miesto interneto svetainėje bei socialiniuose tinkluose naudojant hashtag #WeAreEurope.

Netrukus įsigalios sveikatos saugos reikalavimai žaidimų aikštelėms ir patalpoms  
2016-07-22

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2015 m. spalio 30 d. įsakymu Nr. V-1208 patvirtintos Lietuvos higienos normos HN 131:2015 „Vaikų žaidimų aikštelės ir patalpos. Bendrieji sveikatos saugos reikalavimai" (toliau - ši higienos norma) reikalavimai įsigalios nuo 2016 m. lapkričio 1 d. Ši higienos norma nustato pagrindinius vaikų žaidimų aikštelių (toliau - žaidimų aikštelės) ir vaikų žaidimų patalpų (toliau - žaidimų patalpos) įrengimo viešosiose vietose, jų naudojimo ir priežiūros sveikatos saugos reikalavimus. Ši higienos norma taikoma projektuojant, statant, rekonstruojant, remontuojant, įrengiant ir naudojant žaidimų aikšteles ir patalpas.

Savavališkai pastatytas skulptūrinis objektas nuimtas ir saugomas Savivaldybėje  
2016-07-22

Ukmergės rajono savivaldybėje nuo trečiadienio ryto saugomas nežinomo nei autoriaus, nei savininko skulptūrinis objektas, kuris savavališkai buvo pastatytas ant Savivaldybei priklausančio meno kūrinio „Kubas“ Vienuolyno gatvėje ir taip sudarkė jo estetinį vaizdą.

Metalo meno pleneras sudomino ir LRT televiziją  
2016-07-22

Kad Ukmergė netrukus iš tikrųjų taps Algirdo Kaušpėdo ir legendinės grupės "Anties" apdainuotu daug balandžių turinčiu miestu, jau žino visa Lietuva.

Jūrų skautai išlydėti į iššūkių pilną kelionę iki Baltijos jūros  
2016-07-19

Ukmergiškio Jono Dragūno vadovaujami Lietuvos jūrų skautai šeštadienį leidosi į tolimą ir iššūkių pilną kelionę valtimis nuo Ukmergės iki Baltijos jūros. Šį apie 300 kilometrų atstumą nuo žygeiviai planuoja įveikti per dvi savaites.

Liaušiuose – gyventojų diskusija su žurnalistu  
2016-07-18

Liepos 14 dieną Šešuolių seniūnijoje, Liaušių kultūros namuose, svečiavosi žurnalistas, naujienų portalo Bernardinai.lt redaktorius, religijotyrininkas Andrius Navickas.  Čia vyko diskusija „Krikščionio vaidmuo šių dienų visuomenėje“.

Paminėtos monsinjoro A. Svarinsko antrosios mirties metinės  
2016-07-18

Šeštadienį Ukmergėje buvo paminėtos monsinjoro Alfonso Svarinsko antrosios mirties metinės. Ukmergės rajono mero Rolando Janicko ir vyskupo Jono Kaunecko globojamas renginys sutraukė gausų būrį žmonių, kurie nuoširdžiai meldėsi už Anapilin išėjusį monsinjorą prie jo kapo Dukstynos kapinėse bei jo gimtajame Kadrėnų kaime įkurtame Didžiosios kovos apygardos partizanų parke.

Paminėta Pasaulio lietuvių vienybės diena  
2016-07-18

Ukmergėje iškilmingai paminėta Pasaulio lietuvių vienybės diena. Ta proga liepos 17-ąją Užugiryje, Antano Smetonos vasaros rezidencijoje, atidengtas tautodailininko, Kolumbijos lietuvių bendruomenės pirmininko Alekso Eugenijaus Kulviečio pagamintas stogastulpis.

Daugiau naujienų
vidurys_bottom 

Rolandas Janickas

Ukmergės r. savivaldybės
meras

- Priėmimo valandos
- Gyvenimo aprašymas
- Darbotvarkė
Ukmergės rajono savivaldybės administracija,
Biudžetinė įstaiga    
Kęstučio a. 3, LT-20114, Ukmergė
Tel. 8~340 60302
Faks. 8~340 63370
El. p. savivaldybe@ukmerge.lt  Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188752174.
 

Lankytojų statistika
  Iš viso apsilankė: 9926518
  Šiandien apsilankė: 203
  Dabar naršo: 161

Naujienų prenumerata

 


 

 

 

 
 
--> " --> ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}">
 
© Visos teisės saugomos. El. p. savivaldybe@ukmerge.lt Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.