Padėkota už darbą Socialinių reikalų komisijoms

Gruodžio 12-ąją į Ukmergės rajono savivaldybės administracija organizavo rajone ir mieste dirbančių Socialinių reikalų komisijų (SRK) 2018 metų darbo rezultatų aptarimą.

Asmens duomenų apsaugai rajone - bendra informacinė sistema

Ukmergės rajono savivaldybėje šią savaitę vyko dviejų dienų mokymai savivaldybei pavaldžių įstaigų darbuotojams, kurie yra atsakingi už asmens duomenų saugojimą ir naudojimą. Apie 50 žmonių – iš rajono mokymo ir ugdymo, sveikatos priežiūros bei gydymo, viešųjų įstaigų bei bendrovių ir organizacijų buvo supažindinti su norvegų sukurtu įrankiu, padedančiu įgyvendinti Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (ES) 2016/679 (toliau – Reglamentas) reikalavimus.

Ukmergėje bus dalijamasi Betliejaus taikos ugnimi
Ukmergės ir Širvintų jūrų skautai kviečia dalyvauti Betliejaus taikos ugnies akcijoje. Ukmergėje ugnele bus dalijamasi gruodžio 19 dieną.
Diskutavo dėl „Ryto“ specialiosios mokyklos perspektyvų

Gruodžio 6-ąją Ukmergės rajono savivaldybėje vyko diskusija dėl „Ryto“ specialiosios mokyklos perspektyvų.

Miškininkai dovanodami eglės šakas primena apie atsakingumą miške

Š. m. gruodžio 20 d. nuo 12 val. visoje Lietuvoje vyks tradicinė iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu VĮ Valstybinių miškų urėdijos miškininkai gyventojams dovanos eglės šakas. Taip miškus prižiūrintys specialistai ragina ugdyti atsakingumą – miškuose nekirsti jaunų eglučių, nelaužyti jų šakų bei skatina tausojantį ir ekologišką vartojimą.

Pagerbti ir apdovanoti geriausi rajono ūkininkai

Ukmergės rajono savivaldybė šiais metais jau trečią kartą organizavo konkursą „Metų ūkis – 2018“, kurio nugalėtojai buvo paskelbti gruodžio 6-ąją, Taujėnų dvare vykusio šventinio renginio metu.

Pagerbti pirties entuziastai

Kasmet, artėjant Kalėdoms, apdovanojami patys ištikimiausi Ukmergės pirtininkai.

Aptarė nusikalstamumo situaciją Ukmergės mieste ir rajone

Gruodžio 6 dieną Ukmergės rajono savivaldybės vadovai susitiko su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Ukmergės rajono policijos komisariato (RPK) pareigūnais ir aptarė pastarųjų mėnesių aktualijas rajone, aiškinosi apie galimus iškilusių problemų sprendimo būdus, saugesnės aplinkos kūrimo galimybes.

Paskelbti konkurso „Metų ūkis 2018“ nugalėtojai

Ukmergės rajono savivaldybė šiais metais jau trečią kartą organizavo konkursą „Metų ūkis 2018“, kurio nugalėtojai buvo paskelbti gruodžio 6-ąją Taujėnų dvare vykusio šventinio renginio metu.

Savivaldybėje vyko civilinės saugos pratybos

Siekiant patikrinti Ukmergės rajono savivaldybės operacijų centro, gyventojų evakavimo komisijos ir kitų Civilinės saugos pajėgų pasirengimą valdyti ekstremalias situacijas, gruodžio 5-ąją Ukmergės rajono savivaldybėje vyko civilinės saugos funkcinės pratybos „Ukmergės rajono savivaldybės operacijų centro, gyventojų evakavimo komisijos ir gyventojų surinkimo-priėmimo punktų veiklos organizavimas gyventojų evakuacijos metu“.

Daugiau naujienų