Siesikų gimnazijoje viešėjo tarptautinio projekto partneriai
2018-05-15

Gegužės 5 – 13 dienomis Siesikų gimnazijoje viešėjo tarptautinio Erasmus+ projekto ,,Let's be green together“ dalyviai iš Ispanijos, Italijos, Rumunijos bei Lenkijos.

Gimnazijos anglų kalbos mokytojos Violetos Grigaliūnienės suplanuotos veiklos, nuostabus oras, puiki projekto bičiulių nuotaika padėjo ne tik svečiams, bet ir Siesikų gimnazijos gimnazistams įgyti naujos patirties, įspūdingai ir turiningai praleisti laiką.

Viešnagės metu svečiai susipažino su Siesikų gimnazija, dalyvavo muzikos, robotikos, matematikos pamokose, gamino plakatus, dirbo Kęstučio Zabielos filmų kūrimo pamokoje, kartu su ūkininku Nerijumi Kriaučiūnu kepė lietuvišką duoną bei jo namų kieme virė gardų troškinį. Užsieniečiai moksleiviai kartu su siesikiečiais gimnazistais aplankė Vilniaus senamiestį, turiningai praleido laiką riedlenčių parke. Puikų įspūdį ispanams, italams, rumunams bei lenkams padarė ekskursija Ukmergėje. Čia jie turėjo galimybę ne tik aplankyti gražiausias mūsų miesto vietas, bet ir Ukmergės rajono savivaldybėje susitikti su meru Rolandu Janicku bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėju Vaidotu Kalinu. Išvyka į ,,Žalvario parką“ projekto dalyvius paskatino dar kartą susimąstyti apie vartotojiškos visuomenės kultūrą bei aktyviai praleisti laiką gamtoje.

Savaitė prabėgo nepastebimai greitai, naujos patirties, atradimų, nuotykių nupieštas šypsenas projekto dalyvių veiduose pakeitė atsisveikinimo liūdesys. Svečiai liko sužavėti Lietuva, Ukmerge, Siesikų gimnazija ir ypač – jos mokiniais, nė vienas nenorėjo važiuoti namo, todėl tikime, kad jie dar ne kartą sugrįš.

Violetos Grigaliūnienės informacija

Daivos Zimblienės nuotraukos

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra