Skelbiamas organizacijų, reprezentuojančių rajoną sporto renginiuose šalyje ir užsienyje, projektų atrankos konkursas
2019-03-12

Ukmergės rajono savivaldybės administracija skelbia „Ukmergės rajono kūno kultūros ir sporto rėmimo 2019 metų programos“ nevyriausybinių sporto organizacijų, įstaigų, reprezentuojančių rajoną sporto renginiuose šalyje ir užsienyje, projektų atrankos konkursą.

Paraiškos su lydraščiu priimamos ir registruojamos savivaldybės priimamajame (Kęstučio a. 3, Ukmergė, 1 kab.) iki 2019 m. kovo 26 d. Kiekvienas klubas (įstaiga, organizacija) teikia po vieną paraišką, kurioje gali būti numatytos ir kelios veiklos. Paraiška į Priimamąjį gali būti pateikta asmeniškai, registruotu laišku, įteikta pašto kurjerio. Jeigu paraiška teikiama paštu ar per pašto kurjerį, pašto žymoje nurodyta data turi būti ne vėlesnė kaip 2019 m. kovo 26 d.

Visa informacija apie konkursą ir paraiškos forma (1 priedas) patalpinta Ukmergės rajono savivaldybės tinklapyje: Veiklos rūšys/Švietimas ir sportas/Tvarkos/Ukmergės rajono kūno kultūros ir sporto rėmimo 2019 metų programos vykdymo tvarkos aprašas.

Jei kils klausimų, kreiptis į savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistę Rasą Ragelytę-Kraucevičienę (tel. 8 614 29749, el. p. r.ragelyte@ukmerge.lt).

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra