Socialinis projektas „Prašyti pagalbos – ne gėda!” atkeliauja į Ukmergę.
2017-09-11

 

Prašyti pagalbos – ne gėda!“ Jūsų mieste

 

Socialinis projektas „Prašyti pagalbos – ne gėda!” atkeliauja į Ukmergę. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijuotas projektas yra prevencinė priemonė,  skirta visuomenei ir ypač šeimoms, auginančioms ir prižiūrinčioms vaikus. Taip pat ir tiems, kurie ruošiasi kurti šeimą. Mielai laukiami ir patirtį šeimoje sukaupę vyresniojo amžiaus žmonės, galintys pasidalinti šia patirtimi.

 

            Renginio vedėjas  Rolandas Vilkončius pristatys  ne tik atvykusius Lietuvai gerai žinomus svečius Astą Pilvelytę ir Žilviną Žvagulį, kurie diskutuos vis dar mūsų visuomenei jautria tema – atsirandančios šeimose problemos, jų sprendimas; gal net smurtas, - bet ir suteiks galimybę visiems atvykusiems čia kartu padiskutuoti, o, pasibaigus renginiui, kiekvienam lengviau atsikvėpti – juk prašyti pagalbos tikrai ne gėda!

Kokia jauki būtų ši diena, jei visi drauge galėtume padiskutuoti apie tai rugsėjo 24 d. 13 val. Ukmergės kultūros centre.  Maloniai kviečiame visus Jus atvykti, o mes jau garantuojame geras emocijas, šiltas diskusijas, pamokančius pasakojimus ir, žinoma, vaidinimą vaikams, o suaugusiems Irenos Starošaitės  koncertą.

 

Viso renginio metu renginio dalyviai specialiai įrengtoje vietoje turės galimybę neformaliai pabendrauti su bendruomeninių šeimos namų atstovais, psichikos sveikatos centrų darbuotojais, specializuotos pagalbos centrų darbuotojais/ psichologais, psichoterapeutais, socialiniais darbuotojais, pedagogais, vaikų teisių apsaugos tarnybų atstovais ir kitų sričių specialistais.

 

 

Linkime linksmai ir prasmingai drauge praleisti laiką!

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra