Sveiko maisto gaminimo stovykla

2019 m. gegužės 17 - 19 d. Vepriuose vyko nemokama sveiko maisto gaminimo stovykla, kurią organizavo Ukmergės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.

Dukstynos mikrorajono gyventojų dėmesiui!
Ukmergės fabrikų krosų taurė 2019 m.
Bibliotekos direktorei – valstybinis apdovanojimas

Gegužės 14 dieną Pacų rūmuose Vilniuje – Lenkijos Respublikos ambasadoje Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos direktorei Rasai Griškevičienei įteiktas Lenkijos valstybinis apdovanojimas – medalis „Nusipelnęs lenkų kultūrai“. Jį įteikė Lenkijos kultūros ir nacionalinio paveldo viceministrė prof. Magdalena Gawin.

Įsibėgėja tarptautinio bendradarbiavimo projektai

Gegužės 6-9 dienomis Ukmergės rajono savivaldybės Investicijų ir užsienio ryšių skyriaus vedėja Rima Boškevičienė ir UAB „Ukmergės šiluma“ direktorius Vydas Paknys lankėsi Švedijoje ir dalyvavo projekto „Tvarios savivaldybės“ partnerių susitikime.

Į gelmes – aukštai pakeltomis burėmis

Gerą pusšimtį metų skaitau knygas. Kaip ir kiti bendraamžiai, iš vaikystės, mokyklinių metų atsimenu daugybę eilėraščių, įvairių kūrinių ištraukų, kurias buvo privaloma išmokti mintinai. O dabar sužinojau, kad galima mintinai mokėti ištisas knygas!

Viešėjo Lietuvos ambasadorius

Minėdama Europos dieną, Vlado Šlaito viešoji biblioteka pakvietė ukmergiškius į susitikimą su Lietuvos ambasadoriumi ypatingiems pavedimams Evaldu Ignatavičiumi.

„Europos miestas – Ukmergė!“

Taip pavadintos Europos dienos – Gegužės 9-osios – šventės minėjimą šiemet Ukmergės piliakalnio papėdėje pradėjo patys mažiausieji. Vlado Šlaito viešoji biblioteka kartu su lopšelių-darželių „Žiogelis ir „Vaikystė“ vaikais bei mokytojais parengė muzikinę-meninę akciją „Europos spalvos“. Prie renginio programos prisijungė ir „Ryto“ specialioji mokykla.

Verslo atstovams pristatytas Viešosios ir privačios partnerystės projektas

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas kartu su Investicijų ir užsienio ryšių skyriaus vedėja Rima Boškevičienė gegužės 10 dieną dalyvavo Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) jau trečiąjį kartą organizuotoje Lietuvoje planuojamų įgyvendinti ar jau įgyvendinamų viešosios ir privačios partnerystės (VPSP) projektų mugėje.

Tarybos posėdis pasibaigė net neįpusėjęs

Šiandien įvykęs antrasis šios kadencijos Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdis pasibaigė net neįpusėjęs. Susirinkę 24 Tarybos nariai (dėl ligos nedalyvavo Valdas Petronis) apsvarstė vos 2 darbotvarkės klausimus iš 11-os. Politikų nuomonėms išsiskyrus ties 3-uoju – „Dėl Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus paskyrimo“ - klausimu, dauguma jų, trijų frakcijų (Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų,  visuomeninio rinkimų komiteto „Tavo Ukmergė“ bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos) atstovai paliko posėdžių salę, tad posėdį teko nutraukti.

Daugiau naujienų