Susitiko su naujos mobilios tarptautinės televizijos įkūrėjais
2018-08-09

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas susitiko su naujos savo veiklą šalyje pradėjusios tarptautinės mobilios televizijos „FMT TV“ (Faktai, Muzika, Televizija) įkūrėjais ir aptarė bendradarbiavimo galimybes bei socialinės medijos ir televizijos poziciją šių laikų rinkoje.

Susitikimas įvyko atgimstančiame Vaitkuškio dvare, kurio bendrasavininkė Anira Wojan yra „FMT TV“ kanalo vykdančioji direktorė. Rajono merą ji supažindino su televizijos marketingo direktoriumi Marijanu Višnevskiu, programų direktoriumi Ignu Lukoševičiumi bei galima investuotoja iš JAV - Eva Blaisdell.

Rugpjūčio 6-ąją startavusi naujoji televizija „FMT TV“– tai pirmoji tarptautinė mobilioji televizija Lietuvoje, kurią įkūrė nepriklausomi tarptautiniai ekspertai:

„Kadangi apie 50 procentų šalies gyventojų moka arba turi bent pasyvų lenkų kalbos supratimą, manome, kad yra atsiradęs didelis lenkiško kanalo poreikis. Tačiau laidos taip pat bus transliuojamos lietuvių ir anglų kalbomis“, – pasakojo „FMT TV“ programų direktorius I. Lukoševičius.

Šią modernią televiziją bus galima stebėti į savo mobiliuosius telefonus ar planšetes parsisiuntus nemokamą „FMT TV“ mobilią aplikaciją, pritaikytą tiek Android, tiek iOS operacinėms sistemoms (nuorodas į programėlę rasite adresu: www.fmt.tv ), taip pat Trakų bei Elektrėnų rajonuose -nustačius 24 kanalą arba 498MHz dažnio bangomis, o taip pat greitu metu ir kabelinės televizijos tinkluose.

Žiūrovai per televiziją galės stebėti visas svarbiausias dienos naujienas, žiūrėti populiarius lenkiškus serialus, filmus, animaciją bei sportą.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra