Svečiuose Šalčininkų ugniagesiai
2019-04-12

Ukmergės rajono savivaldybės priešgaisrinėje tarnyboje lankėsi kolegos iš Šalčininkų rajono, vadovaujami Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šalčininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Vitalijaus Kapūstos.

Svečiai apžiūrėjo Pabaisko ugniagesių komandos ir Tarnybos administracines patalpas, domėjosi turima gaisrų gesinimo ir gelbėjimo įranga, priemonėmis gaisrinės įrangos bei technikos kokybiškai priežiūrai užtikrinti bei jos remontui atlikti.

Tarnybos direktorius Rimvydas Lukošius svečiams pristatė Tarnybos veiklą, jos perspektyvą, pasidalino darbuotojų parengimo, gaisrinių automobilių parko eksploatavimo patirtimi ir t.t.

Šalčininkų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Janas Vilkanecas papasakojo gaisrų gesinimo kaimo vietovėse ypatumus, apie bendradarbiavimą su Valstybine priešgaisrine gelbėjimo tarnyba ir t.t.

Abiejų Tarnybų vadovai pasidalino mintimis apie ugniagesių savanorystės skatinimą. Taip pat buvo aptarta komandų materialinė būklė, ugniagesių gelbėtojų aprūpinimas individualiomis apsaugos priemonėmis ir kiti tarnyboms aktualūs klausimai.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra