Klausimai-atsakymai
2017-09-07
Sveiki nesuprantu ka turi zmogus padaryti kad butu imanoma prisiprasyti seniuno jog pasirupintu kaimo keliais. negreideriuojami!!! prasyta pries menesi pacio seniuno, o rezultato vistiek nulis!!! Tai sakykit kieno dar reikia prasyt kad butu kas nors vykdoma? nesitikiu sulaukti cia atsakymo nes dar ir dabar nesulaukiu kai pirmasyk uzklausiau. teisngai daugumas ir sako kad kartais be zurnalistu niekas nevyksta...

Sveiki,                                                                                                                                                                                                                          

Dėkojame, kad nurodėte seniūniją ir jos kelius, kuriems, jūsų manymu, šiais metais pritrūko deramos priežiūros.                                                                      

Pivonijos seniūnijos Alionių, Bačkonių, Verškainių ir III Antakalnio kaimuose esantys žvyrkeliai buvo greideriuojami ir žvyruojami š.m. gegužės – liepos mėnesiais. Vėliau, ruošiantis rugsėjo mėnesiui (t. y. mokyklinių autobusiukų kelionėms), buvo planuota greideriuoti kelius rugpjūčio mėnesio pabaigoje, tačiau dėl lietaus šį darbą teko atidėti. Minėti darbai atliekami, kai leidžia oro sąlygos, nuo praėjusios savaitės.                                                                                                                  

Rugsėjo 6 ir 7 dienomis buvo greideriuojami Laičių – Obelių- Žeimių keliai, o rugsėjo 8-ąją - greideriuojami ir įdubų vietose žvyruojami keliai, esantys minėtų kaimų apylinkėse. Kelkraščius Alionių kaimo apylinkėse, man paprašius, nušienavo ūkininkė Z. Griškevičienė. Už tai esu labai dėkingas (nors ir kiti ūkininkai, kurių dirbamos žemės ribojasi su keliais, kelkraščius turėtų nusišienauti).                                                                                                                                                      

Kitų kelių kelkraščius (jų yra apie 200 km) iki liepos mėnesio su viešųjų darbų darbininkais prižiūrėdavo seniūnija. Pagal viešųjų darbų programą, kuri baigėsi š. m. liepos 1-ąją, seniūnijoje dirbdavo apie 35 -40 žmonių. Nuo liepos 1 dienos, pagal savivaldybės užimtumo didinimo programą, šiems darbams galima priimti 4 žmones (tiek ir yra priimta).                                                                                                                                                                                              

Šiuo metu bandome tartis, kalbinti ūkininkus atlikti šiuos darbus, kad žiemos metu mažėtų kelių užpustymo galimybės.                                                          

Alvydas Gratkauskas,                                                                                                                                                                                                       Pivonijos seniūnijos seniūnas;

2017 09 10

Atgal