Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis

Versija neįgaliesiems
El. demokratijos paslaugos
Skelbimai
2016-08-22 Po mėnesio pertraukos vėl mieste teikiamos viešosios pirties paslaugos
2016-08-12 2016-09-14 Viešame aukcione parduodamas nekilnojamasis turtas
2016-08-11 Gyventojų patogumui keičiasi buitinių atliekų surinkimo grafikas
2016-08-11 Rugpjūčio 26 d. 10 val. vyks Savivaldybės tarybos posėdis
2016-08-10 Svarbi informacija Veprių, Vidiškių, Deltuvos, Pivonijos ir Tulpiakiemio seniūnijų gyventojams
2016-08-09 Svarbi informacija Siesikų ir Deltuvos seniūnijų gyventojams
 
Archyvas
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naujienos
Rugpjūčio 23 –ąją paminėtos dvi mūsų tautai reikšmingos datos  
2016-08-24

Rugpjūčio 23-iąją, jau tradiciškai kiekvienais metais, visa Lietuva minėjo Europos dieną stalinizmo ir nacizmo aukoms atminti ir Baltijos kelio dieną. Šiai dienai paminėti skirti renginiai Ukmergėje prasidėjo Ukmergės Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje. 13 valandą čia buvo parodytas dokumentinis filmas „Ir ateis ta diena. Baltijos kelias“ bei pristatyta dokumentų paroda „Už rankų susiėmę apjuoskim Lietuvėlę“.

Žirnajų ežere įvyko ketvirtoji "Pabaisko regata"  
2016-08-24

Ukmergės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Klavdija Stepanova praėjusį šeštadienį buvo nuvykusi prie Žirnajų ežero ir pasveikino čia vykusios „Pabaisko regatos“ dalyvius. Šį jau ketvirtąjį kartą vykusį ir tradiciniu tapusį renginį organizavo Ukmergės jūrų skautų ir viešoji įstaiga (VšĮ) „Skautų slėnis“. Pasiruošimo darbai užtruko visą savaitę. Prieš regatą čia vyko buriavimo ir irklavimo praktinė stovykla “Jūrų skautai neskautams”. Jos metu vaikai iš Lietuvos, Airijos ir Amerikos mokėsi valdyti bures ir irklus.

Istorinio bėgimo "Baltijos kelias" dalyviai pasiėmė žiupsnelį Ukmergės žemės  
2016-08-22

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos mero patarėja Laima Gambickienė, Sporto centro atstovai: direktorius Vytautas Tutlys ir metodininkas-organizatorius Rimantas Laurinavičius, treneris Dainius Petraška ir miesto bendruomenės pirmininkas Julius Kazėnas penktadienio popietę šalia magistralės Vilnius-Panevėžys esančios kavinės, prie Ukmergės rajono ribos su dovanomis pasitiko istorinio bėgimo „Baltijos kelias“ dalyvius.

Grėsmę kėlę Pašilės kapinių tvoros vartai sulaukė tvarkytojų  
2016-08-22

Griūvančius ir grėsmę kėlusius vienų seniausių Ukmergėje – Pašilės kapinių tvoros pagrindinius vartus pagaliau paslėpė pastoliai - Kauno bendrovė „Avona“ čia rengiasi pradėti tvarkybos darbus.

Finansų ministrė R. Budbergytė domėjosi ES lėšų investavimu Ukmergėje  
2016-08-22

„Statistiniai duomenys, kuriuos surinkome prieš atvykdami į Ukmergę, šiek tiek liūdino, tačiau susitikimas su Ukmergės rajono savivaldybės vadovais ir darbuotojais nuteikė optimistiškai, norisi tikėti, kad jie įžvelgia gerą miesto ir rajono perspektyvą. Šiandien čia, Ukmergėje, radau ir geresnį mąstymą savivaldybės lygmenyje nei, pavyzdžiui, Alytuje. Ten, pasinaudojant Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų lėšomis, prikurta viešųjų erdvių, prieš tai nepagalvojant, kaip gi ten įsikurs verslas ir kaip jis įstengs uždirbti kokias nors pajamas. Kai nuvažiavę į Alytų aplankėme tuos objektus, ten buvo tuščia – niekas nevyksta, išskyrus tai, kad aplink stovi tik daugiabučiai namai“, - sakė finansų ministrė Rasa Budbergytė, praėjusį penktadienį beveik visą dieną praleidusi Ukmergėje.

Vepriuose laukiama daugiau nei 100 kultūrinio mototuristinio ralio dalyvių  
2016-08-17

Vepriai – mažoji Lietuvos kultūros sostinė šeštadienį sulauks daugiau nei 100 kultūrinio mototuristinio ralio dalyvių. Svečiai čia planuoja būti nuo 9 iki 15 valandos.

Žolinės šventė Žemaitkiemyje  
2016-08-17

Žolinės šventė Žemaitkiemyje nuo seno pati svarbiausia šventė. Tam ruošiamasi iš anksto. Seniūnija stengiasi kuo gražiau sutvarkyti miestelį, bendruomenė su kultūros darbuotoja - kuo įdomesnę programą paruošti, kad susirinkę žemaitkiemėnai ir jų svečiai maloniai pabendrautų, nuotaikingai praleistų laiką. Nors Žemaitkiemio miestelis nėra didelis, tačiau parduotuvės dvi ir abi prisideda prie šventės. Viena pririnko prizų loterijos dalyviams, kita gi įsteigė prizą artistams.

Žirnajų ežere įvyks jau ketvirtoji Pabaisko regata  
2016-08-16

Rugpjūčio 20 dieną Žirnajų ežere vyks Pabaisko regata. Ketvirtus metus iš eilės vykstanti regata kaskart sutraukia vis daugiau dalyvių ir žiūrovų. Pernai šiame renginyje dalyvavo per 30 dalyvių, o regatą stebėjo apie 300 žiūrovų, o šiemet vien tik dalyvių tikimąsi sulaukti kone dvigubai daugiau.

Paminėtos Antano Smetonos gimimo metinės  
2016-08-16

Jau tapo tradicija, kad kiekvienais metais rugpjūčio mėnesį Ukmergės rajone švenčiamos „Smetoninės“ - tarpukario Lietuvos Prezidento, Vasario 16-osios Akto signataro Antano Smetonos gimtadienis.

„Būk pirmūnas“ jau padėjo tūkstančiams vaikų: skelbiami miestai, kur vyks akcija  
2016-08-16

Per septynerius socialinės akcijos „Būk“ pirmūnas metus paramos mokyklinėmis priemonėmis suteikta beveik 2000 šeimų, 10 tūkst. vaikų. Prie šios akcijos jau prisijungė du tūkstančiai savanorių iš visos Lietuvos. Rugpjūčio 19 – 21 dienomis vyksiančios akcijos tikslas surinkti kuo daugiau mokyklinių priemonių, kurios padėtų sunkiai besiverčiančių šeimų vaikams pasiruošti į mokyklą. Per akcijos metus savanoriai daugiausiai padėjo mamoms, kurios vienos augina vaikus ar darbus praradusioms, daugiavaikėms šeimoms.

Išduodamuose neįgaliojo pažymėjimuose kurį laiką nebus nurodytas jų galiojimo terminas  
2016-08-11

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija prašo informuoti visas savivaldybės asmens sveikatos priežiūros įstaigas ir įmones, taip pat įstaigas bei organizacijas, teikiančias paslaugas neįgaliesiems asmenims, kad kurį laiką naujai išduodamuose neįgaliojo pažymėjimuose nebus nurodomas jų galiojimo terminas.

Liūdna statistika: Ukmergėje vienas gimsta, du miršta  
2016-08-11

Per pirmąjį šių metų pusmetį rajone gimusių kūdikių užregistruota beveik dvigubai mažiau nei Anapilin išėjusių ukmergiškių, o susituokė vos ketvirtadaliu daugiau porų nei išsiskyrė.

Sveikatingumo trasa Pivonijos šile - viena iš mėgstamiausių laisvalaikio praleidimo vietų  
2016-08-10

Ukmergės miškų urėdijos Pivonijos šile prieš kelis metus įrengta Sveikatingumo trasa tapo viena iš mėgstamiausių ukmergiškių laisvalaikio praleidimo vietų. Čia jie sportuoja, vaikšto, važinėja dviračiais, vedžioja augintinius ar tiesiog prisėdę ant suolelio maloniai leidžia laiką gamtos apsuptyje. Tad nenuostabu, kad Sveikatingumo trasa šiokiadienių vakarais, o ypač savaitgaliais, sutraukia daugiau žmonių, nei jų galima išvysti Ukmergės gatvėse.

Lyvanų miesto šventėje - gausu žiūrovų ir geros nuotaikos  
2016-08-09

Vasara - švenčių metas. Paskutinį gegužės savaitgalį Ukmergėje nuvilnijo miesto šventė, kurioje buvo gausu užsienio delegacijų, kolektyvų. Ukmergiškiai taip pat sulaukė kvietimų į miestų, su kuriais draugaujama, šventes. Viena tokių švenčių liepos 15-17 dienomis vyko Latvijos Lyvanų mieste.

Sporto mėgėjai jėgas išbandė „Deltuvos Žolinės spartakiadoje“  
2016-08-08

Rugpjūčio šeštosios rytą į tradicinę sporto šventę „Deltuvos Žolinės spartakiada“ rinkosi didelis būrys – apie 200 sporto mėgėjų iš Antakalnio, Atkočių, Krikštėnų, Lėno, Lyduokių, Ukmergės, Pabaisko, Pašilės, Rečionių, Siesikų, Sližių, Taujėnų ir Deltuvos kaimo bendruomenių.

Vepriuose vyko tarptautinė stovykla „Kalbos – durys į pasaulį“  
2016-08-05

Ukmergės rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus bei švietimo centro iniciatyva liepos 24 – rugpjūčio 1 dienomis Veprių laisvalaikio užimtumo ir turizmo filiale vyko tarptautinė stovykla „Kalbos – durys į pasaulį“. Bendra veikla, noras patobulinti anglų kalbą, geriau pažinti šalių tradicijas ir užmegzti draugystes subūrė miestų partnerių Kamenec Podolsko (Ukraina), Miulhauseno (Vokietija), Tarnovo Podgorno (Lenkija), Livanų (Latvija) ir Ukmergės jaunimą. Lietuvaičių grupę sudarė Dukstynos pagrindinės mokyklos bei Antano Smetonos gimnazijos komandos, laimėjusios I-ąsias vietas rajono užsienio kalbų konkurse „Kalbos atveria duris į pasaulį“.

Savivaldybė sieks užtikrinti kompleksinį paslaugų šeimoms teikimą  
2016-08-04

Ukmergės rajono savivaldybė rengia projektinį pasiūlymą dėl 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonės „Kompleksinės paslaugos šeimai“ įgyvendinimo savivaldybėje. Projekto tikslas – sudaryti sąlygas šeimai gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant paslaugų prieinamumą kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos, siekiant padėti šeimai įveikti iškilusias krizes bei derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus. Iki šiol veikiančių institucijų teikiamos paslaugos apsiribojo tik paslaugų socialinės rizikos šeimoms teikimu.

Radijo stotyje EXTRA FM – speciali laida „Ukmergės savaitė“  
2016-08-03

Rugpjūčio 4-ąją radijo stoties EXTRA FM eteryje startuoja speciali radijo laida apie Ukmergę – „Ukmergės savaitė“. Laidos transliacija - 11 valandą 10 minučių. Laida bus kartojama tą pačią dieną 16.40 val. ir penktadienį 06.20 val.

Už sugadintą laikinąjį eismo žiedą gauta draudimo išmoka  
2016-08-03

Draudimo bendrovės „ERGO Insurance SE“ Lietuvos filialas Ukmergės rajono savivaldybei iš dalies atlygino patirtą žalą dėl eismo įvykio metu apgadinto Deltuvos ir Žiedo gatvių sankryžos laikinojo eismo žiedo. Savivaldybė gavo 840.26 eurų draudimo išmoką. Dar 194,28 eurų nuostolį turės atlyginti eismo įvykį sukėlęs neapdairus vairuotojas – 33 metų ukmergiškis G.N.

Statybinį laužą paliko ne tam skirtoje vietoje  
2016-08-03

Mieste esančios mišrių komunalinių ir antrinių žaliavų aikštelės į mažus sąvartynus pavirsta dėka tokių asmenų. Šia transporto priemone atvykę vyrai nepasivargino nuvažiuoti į Gerseniškių gatvėje esančią didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę ir ten palikti sukauptą statybinį laužą. Įspėjame, kad tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, išmetusiems atliekas ne tam skirtoje vietoje, gresia administracinė bauda.

Daugiau naujienų
vidurys_bottom 

Rolandas Janickas

Ukmergės r. savivaldybės
meras

- Priėmimo valandos
- Gyvenimo aprašymas
- Darbotvarkė
Ukmergės rajono savivaldybės administracija,
Biudžetinė įstaiga    
Kęstučio a. 3, LT-20114, Ukmergė
Tel. 8~340 60302
Faks. 8~340 63370
El. p. savivaldybe@ukmerge.lt  Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188752174.
 

Lankytojų statistika
  Iš viso apsilankė: 10208347
  Šiandien apsilankė: 1556
  Dabar naršo: 139

Naujienų prenumerata

 


 

 

 

 
 
--> " --> ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}">
 
© Visos teisės saugomos. El. p. savivaldybe@ukmerge.lt Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.