Riboto laiko stovėjimo zonos Ukmergėje

Reportažas apie tai ką turite žinoti, jeigu savo automobilį palikote riboto laiko stovėjimo zonoje Ukmergėje.

 
Žolės gaisrai neša ugnį į sodybas ir miškus

Lietuvoje  vis daugėja žolės gaisrų, kuriuos neretai sukelia padegėjai.  Per praėjusią parą ugniagesiams jau  teko gesinti 50 gaisrų atvirosiose teritorijose. Iš viso šiemet  jau kilo per 260 tokių gaisrų. Dažniausiai žolė liepsnoja Vilniaus apskrityje, kur šiemet gesinti 107 gaisrai ir Kauno apskrityje, kur kilo 59 tokie gaisrai.

 
Dėl nemokamų sveikatos priežiūros paslaugų – į savo gydymo įstaigą

Esu draustas privalomuoju sveikatos draudimu ir turiu teisę pats rinktis gydymo įstaigas bei gydytojus, tai kodėl turėjau susimokėti už gydytojo paslaugas, kai sunegalavęs kreipiausi ne į savo polikliniką? Tai klausimas, į kurį panašių Vilniaus teritorinė ligonių kasa gauna gana daug, o komentarų šia tema apstu ir interneto platybėse. Gyventojams primenama: dėl nemokamų šeimos gydytojo paslaugų pirmiausia reikia kreiptis į savo polikliniką, o jos ne darbo metu – į įstaigą, su kuria poliklinika sudariusi sutartį teikti šias paslaugas jai nedirbant.

 
Ukmergėje bus atnaujinta dar 12 daugiabučių

VšĮ Būsto energijos ir taupymo agentūra (toliau - Agentūra) paskelbė sureitinguotą finansuojamų daugiabučių namų projektų sąrašą pagal dar praėjusių metų spalio mėnesį aplinkos ministro paskelbtą kvietimą.

 
Projektuotojai pristatė, kaip pasikeis prie Ukmergės turgavietės esančios gatvės ir erdvės

Kovo 19 dieną bendrovė „Sweco Lietuva“  Ukmergės rajono savivaldybėje viešam visuomenės svarstymui pristatė parengtus A. Smetonos (nuo Deltuvos g. iki Vasario 16-osios g.) ir Vasario 16-osios (nuo A. Smetonos iki Gedimino g.) gatvių ir prie jų esančių viešųjų erdvių Ukmergėje rekonstravimo projektinius pasiūlymus.

 
Lietuvos šimtmečio metais sugrįžtantiems paukščiams – 100 inkilų

Rajono moksleiviai į šalį sugrįžtantiems paukščiams pagamino 100 inkilėlių. Šiandien, minint Žemės dieną, visi jie buvo atgabenti į Kęstučio aikštę. Gražia dovana gamtai pasidžiaugė visi, kas vidurdienį ėjo ar važiavo per Ukmergės miesto centrą.

 
Savaitgalį vyks jubiliejinė „Maisto banko” akcija

Artėjant šv. Velykoms socialinių organizacijų savanoriai rengiasi pasirūpinti skurdžiau gyvenančių šeimų stalu. Šį savaitgalį šalies parduotuvėse 25-tą kartą rengiama „Maisto banko“ akcija.

 
Siūlykite kandidatus "Gyvybės apdovanojimams 2018"

Jau penktąjį kartą vykstančių „Gyvybės apdovanojimų“, skirtų paminėti Pasaulinę gyvybės dieną, organizatoriai skelbia atrankos pradžią. Visi Lietuvos gyventojai kviečiami siūlyti iniciatyvas, organizacijas, šeimas, šeimynas ir žmones, kurie, jų nuomone, pastaraisiais metais labiausiai prisidėjo prie gyvybės kultūros puoselėjimo.

 
„Facebook“ ir Dingusių žmonių šeimų paramos centras pristato dingusių vaikų paieškai skirtą iniciatyvą „Amber Alert“

 

 „Amber Alert“ – tai „Facebook“ funkcija, leidžianti teisėsaugos institucijoms išsiųsti pranešimą su dingusio vaiko nuotrauka ir naujausia informacija, kuri pasiekia visus socialinio tinklo vartotojus, dviejų šimtų kilometrų spinduliu nutolusius nuo vietos, kurioje paskutinį kartą buvo matytas dingęs vaikas.

 
Ukmergiškiai minėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną
Trumpas reportažas apie tai, kaip ukmergiškiai paminėjo Kovo 11-ąją.
 
Su Kovo 11-ąja!
 
Pivonijos seniūnaitija mieste: problemų yra, bet jos išsprendžiamos

Pivonijos seniūnaitija – tryliktoji mieste, pakvietusi savo gyventojus į susitikimą su savivaldybės atstovais. Tai buvo paskutinis toks iš savivaldybės administracijos nuo 2017 metų lapkričio 15-osios iki šių metų vasario 28 dienos surengtų susitikimų, kurių metu aplankytos visos mieste esančios seniūnaitijos.

 
Pasveikino šimtametės Lietuvos bendraamžę

Kovo 7-ąją Ukmergės rajono savivaldybės valdžios atstovai sveikino garbaus 100 metų jubiliejaus sulaukusią Oną Pavydienę. Šešuolių seniūnijoje gimusi ir gyvenusi sukaktuvininkė dabar gyvena Žemaitkiemyje, anūkės Rasos Bušinskienės šeimos namuose.

 
Neformaliojo vaikų švietimo įstaigos turės papildomą įrankį tobulinti paslaugų kokybę

Švietimo ir mokslo ministerija kartu su savivaldybėmis, neformaliojo švietimo specialistais sukūrė naują neformaliojo švietimo kokybės vertinimo instrumentą, kurį jau šį pavasarį išbandys 6 savivaldybės. Atsižvelgus į jų patirtį ir pastabas, metodika bus tobulinama, o nuo 2019 sausio 1 d. bus siūloma ją taikyti visoje šalyje.

 
Rašėme Nacionalinį diktantą

Penktadienį, kovo 2-ąją, jau vienuoliktus metus iš eilės buvo rašomas Nacionalinis diktantas. Per Lietuvos radiją į panorusius rašyti diktantą gyventojus kreipusis viena iš organizatorių Vytautė Šmaižytė kalbėjo, kad viena iš idėjų Lietuvai galėtų būti lietuvių kalbos populiarinimas, raginimas žmonėms didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai.

 
Savivaldybės atstovai susitiko su Dukstynos seniūnaitijos gyventojais

Dukstynos seniūnaitija – dvyliktoji mieste, kurios gyventojai atsiliepė į Ukmergės rajono savivaldybės administracijos kvietimą ateiti ir pasikalbėti apie džiaugsmus ir rūpesčius, apie tai, ko, galbūt, rajono valdžia nežino ir nemato.

 
Savivaldybės meras R. Janickas: priimtas svarbiausias metų sprendimas

„Priimtas svarbiausias metų sprendimas – suplanuotas naujas rajono biudžetas. Manau, kad jis tinkamas, subalansuotas – lėšas naudojame taupiai ir atsakingai. Sutinku, kad šioje visų mūsų metinėje piniginėje ne į visų rajono gyventojų lūkesčius bei norus atsižvelgta, tačiau mūsų komanda jų tikrai nenustums į užmarštį. Stengsimės, ieškosime galimybių ir būdų, kaip juos įgyvendinti.

 
Kovo 11-ąją – nepriklausomybės paieškos Ukmergėje

Valstybės nepriklausomybės atkūrimo dieną geriau pažinti Ukmergę – taip kovo 11-ąją paminėti siūlo Vilniaus universiteto studentai.

 
Kultūros dieną - balandžio 15-ąją iškelkime Taikos vėliavą

Šiais metais, kai Lietuvoje švenčiame valstybės atkūrimo šimtmetį, Kultūros diena balandžio 15-ji bus minima 12-tą kartą ir 10-tą kartą šalyje keliama Taikos vėliava. Primename, kad Lietuvos Respublikos Seimas 2006 m. liepos 19 d. įteisino Kultūros dieną kaip atmintiną. Kultūros dienos data susieta su Rericho Paktu – sutartimi dėl kultūros vertybių apsaugos karo ir taikos metu, pasirašyta Vašingtone 1935 m. balandžio 15 d. 21 Amerikos žemynų šalies. Ši sutartis tapo 1954 m. UNESCO Hagos „Kultūros vertybių apsaugos ginkluoto konflikto atveju konvencijos“ pagrindu.

 
Aptartas didžiausias projektas – buvusio karinio miestelio pertvarkymas

Vasario 27 dieną Kauno technologijos universiteto (KTU) Architektūros ir statybos instituto Teritorijų planavimo centro architektas Evaldas Ramanauskas Ukmergės visuomenei pristatė parengtus buvusio Ukmergės miesto karinio miestelio ir šalia esančių teritorijų (tarp Žiedo, Žalgirio, A. Smetonos ir Deltuvos gatvių) detaliojo plano koregavimo sprendinius.

 
Atsisveikino su ilgamečiu savivaldybės gydytoju

Vasario 28-ąją Ukmergės rajono savivaldybės vadovai ir administracijos darbuotojai į užtarnautą poilsį išlydėjo savo kolegą, ilgametį savivaldybės gydytoją Vytautą Motiejūną. Pernai birželį jam sukako 65 metai.

 
Artimiausius penkerius metus atliekas rajone tvarkys bendrovė „VSA Vilnius“

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas ir sostinės bendrovės „VSA Vilnius“ direktorė Jurgita Petrauskienė vasario 27 dieną pasirašė sutartį dėl komunalinių atliekų surinkimo savivaldybės teritorijoje ir jų išvežimo į atliekų apdorojimo ar šalinimo įrenginius.

 
Ugniagesiai aptarė praėjusių metų veiklos rezultatus

Ukmergės rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba (SPT) surengė metinį darbuotojų susirinkimą, kurio metu apžvelgti 2017 metų veiklos rezultatai, gaisringumo statistika bei numatytos 2018 metų darbo perspektyvos. Šiuo metu SPT priklauso 7 kaimo vietovių ugniagesių komandos, yra įsteigtos 65 darbuotojų pareigybės.

 
Nacionalinis diktantas kovo 2 dieną!

Kovo 2 dieną (penktadienį) 11 valandą rašysime  Nacionalinį diktantą.

 
Senamiesčio gyventojai kviečiami gavus paramą atnaujinti pastatus

Ukmergės rajono savivaldybė remia gyventojų iniciatyvas sutvarkyti Ukmergės senamiestyje esančius kultūros paveldo statinius ir tam yra pasirengusi skirti dalį reikalingų lėšų.

 
Skelbiamas organizacijų, reprezentuojančių rajoną sporto renginiuose šalyje ir užsienyje, projektų atrankos konkursas
 
Buitinių atliekų surinkimo grafikai Ukmergės miesto ir rajono gyventojams
 
UAB "Ukmergės šiluma" katilinių laikino stabdymo grafikas
 
Paramą maisto produktais gaunančius gyventojus pasieks ir parama asmens higienos prekėmis
 
Žemės ūkio ministerija Ukmergėje organizuoja seminarą
 
Kovo 29 d. 10.00 val. šaukiamas Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Komitetų grafikas.
 
Skelbiame "Vaikų užimtumo vasaros atostogų metu" programų rėmimo konkursą
 
Gyventojų dėmesiui
 
Rajone atšaukta gripo epidemija
 
Gyventojų dėmesiui!
 
Kviečiame teikti sveikatos projektų paraiškas
 
Skelbiamas Ukmergės rajono kūrėjų 2017 metų geriausio kūrybinio projekto konkursas
 
Seniūnų ataskaitiniai susitikimai su gyventojais
 
Ukmergės rajono savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 22 d. posėdyje priimti sprendimai
 
Apie numatomą A. Smetonos (nuo Deltuvos g. iki Vasario 16-osios g.) ir Vasario 16-osios (nuo A. Smetonos iki Gedimino g.) gatvių ir prie jų esančių viešųjų erdvių Ukmergėje rekonstravimą
 
Informacija apie Vaikų teisių apsaugos poskyrio 2018 m. sausio-vasario mėn. nuveiktus darbus
 
Šeši patarimai, kad grįžimas į Lietuvą vyktų sklandžiau
 
Kaimo ir aplinkosaugos komiteto posėdžio darbotvarkė
 
Informacija Ukmergės miesto gyventojams
 
Informacija Želvos miestelio gyventojams
 
Informacija Pivonijos seniūnijos Buzų ir Gailiūnų kaimų gyventojams
 
Dėl gyventojų sergamumo gripo epidemijos metu Ukmergės rajone
 
Iniciatyva „Jungiam Lietuvą“ moksleivius visą kovo mėnesį kviečia kurti, balsuoti ir laimėti
tartuoja iniciatyva „Jungiam Lietuvą“ – dar viena dovana valstybės atkūrimo šimtmetį švenčiančiai Lietuvai. Iniciatyvos metu bendromis visų šalies regionų moksleivių jėgomis bus sukurtas trumpametražis filmas „Jungiam Lietuvą“.
 
Orientacinis žaidimas "Paskui Nepriklausomybę" Ukmergėje
Smalsu ar Keksas pasitinka miesto svetelius? O gal balandžių skaičius įstabus? Jau 5-tąjį kartą organizuojamas Kovo 11-osios orientacinį žaidimas "Paskui Nepriklausomybę" šiais metais vyks ir Ukmergėje. Startas Kovo 11 d. 12 val. Kęstučio aikštėje!
 
Kings olimpiada
Artėja tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS nemokami kvalifikaciniai turai, kurie vyks internetu nuo kovo 12 iki kovo 30 dienos.
 
Ukmergėje vyks jaunimo orientacinės varžybos "Demokratijos paieškos"
VšĮ Politikos tyrimų ir analizės institutas, bendradarbiaudamas su VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija bei Ukmergės Antano Smetonos gimnazija įgyvendina projektą „Demokratijos paieškos“. 2018 m. kovo 9 d., penktadienį, Ukmergėje bus organizuojamos orientacinės varžybos jaunimui "Demokratijos paieškos". Startas 14 val. VšĮ Jaunimo laisvalaikio centre (Miškų g. 29, Ukmergė)
 
Skelbimas Apie Sprendimo Projektą Dėl Kaimo Plėtros Žemėtvarkos Projekto Rengimo Pradžios Ir Planavimo Tikslų
 
SKELBIMAS APIE SPRENDIMO PROJEKTĄ DĖL KAIMO PLĖTROS ŽEMĖTVARKOS PROJEKTO RENGIMO PRADŽIOS IR PLANAVIMO TIKSLŲ
 
Apie numatomą A. Smetonos (nuo Deltuvos g. iki Vasario 16-osios g.) ir Vasario 16-osios (nuo A. Smetonos iki Gedimino g.) gatvių ir prie jų esančių viešųjų erdvių Ukmergėje rekonstravimą