Ukmergės globos centrui perduotas buvęs UTVM automobilis
2018-02-26

Ukmergės globos centras gavo ilgai lauktą ir labai reikalingą dovaną – 7 vietų automobilį „Opel Vivaro“. Šią 2005 metais pagamintą transporto priemonę  valstybės turto panaudos sutartimi centrui perdavė Ukmergės technologijų ir verslo mokykla (UTVM).

Pasak Ukmergės globos centro direktoriaus Vyganto Kaselio, automobiliu „Opel Vivaro“ naudosis Siesikuose gyvenantys 24 centro globotiniai - bus pavežėjami į mokymo bei gydymo įstaigas ir t.t. Iki tol jiems tarnavęs "VW Sharan" (1998 m. laidos) jau nebetinkamas eksploatuoti.

„Su dideliu džiaugsmu perduodame gerai prižiūrėtą, tvarkingą automobilį globos centrui. Labai tikimės, kad globotiniai juo bus atvežami ir į paskaitas UTVM. Kol kas čia mokosi tik vienas iš jų“, - sakė UTVM direktorius Jonas Cesevičius.

„Opel Vivaro“ perdavimo akimirkoje dalyvavo ir Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolanas Janickas bei administracijos direktorius Stasys Jackūnas, kuriems pavyko įtikinti Švietimo ir mokslo ministerijos atstovus, kad šie neprieštarautų tokiam sandoriui.

 

Daiva Zimblienė,

IT ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė;

 

 

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra