Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis

Versija neįgaliesiems
El. demokratijos paslaugos
Skelbimai
2016-09-27 Miesto viešosios pirties lankytojų dėmesiui!
2016-09-16 Rugsėjo 29 d. 10 val. vyks Savivaldybės tarybos posėdis
2016-08-31 Savivaldybės rugsėjo mėnesio darbo planas
 
Archyvas
 
 
 
 

  

    

 

  

 

 

 

Naujienos
Valstybės garantuojama teisinė pagalba – senjorams  
2016-09-29

Pagalba prisiteisiant išlaikymą iš užsienyje gyvenančių artimųjų, įvairiausių dokumentų, susijusių su turto atidalinimu ir įteisinimu tvarkymas, dokumentų sutvarkymo senaties terminų atnaujinimo problemų sprendimas, pensijų perskaičiavimas – tai tik keletas atvejų, dėl kurių senjorai dažniausiai kreipiasi pagalbos į Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybą ir prašo advokato paslaugų.

Skelbiamas Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2017 metais atrankos konkursas  
2016-09-29

Ukmergės rajono savivaldybės administracija skelbia Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2017 metais atrankos konkursą.

Konstitucijos žinias savivaldybėje tikrinosi 6 ukmergiškiai  
2016-09-28

Rugsėjo 27 d. visoje šalyje įvyko pirmasis jau dešimtus metus iš eilės Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos organizuojamo Konstitucijos egzamino etapas, kuriame pasitikrinti Konstitucijos žinias galėjo visi Lietuvos piliečiai.

Pagerbti ir apdovanoti socialinį darbą dirbantys ukmergiškiai  
2016-09-27

Nuo 2004 metų kasmet rugsėjo 27-ąją minima Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Ukmergės rajone socialinį darbą dirbančiųjų yra daugiau nei 190. Tai – visų rajono seniūnijų, Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro, viešosios įstaigos „Deltuvos senelių globos namai“, Želvos parapijos katalikiškų senelių namų, Ukmergės vaikų globos namų, Jasiuliškio socialinės globos namų, Ukmergės ligoninės ir Pirminės sveikatos priežiūros centro socialiniai darbuotojai ir jų padėjėjai.

Šilumininkai ragina daugiabučių administratorius pasiruošti šildymo sezonui  
2016-09-27

Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija paragino paskubėti daugiabučius prižiūrinčias organizacijas, kurios nespėjo laiku paruošti namų vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų artėjančiam šildymo sezonui.

Pasaulinę turizmo dieną parašyk atvirlaiškį savo artimiesiems ar draugams  
2016-09-27

Rugsėjo 27-ąją – Pasaulinę turizmo dieną, Ukmergės Turizmo ir verslo informacijos centras (TVIC) nekvies į nemokamą ekskursiją po miestą, nedemonstruos edukacijų, bet švęs profesinę šventę kitaip.

Informacija dėl Savivaldybės administracijos organizuojamo būsto pritaikymo neįgaliesiems  
2016-09-27

Būsto pritaikymas neįgaliesiems - minimalus būsto pertvarkymas panaudojant specialius elementus, keičiant neįgaliesiems, turintiems judėjimo ir apsitarnavimo funkcijų sutrikimų, neprieinamas erdves, ir smulkus remontas įgyvendinant šiuos statybos sprendimus.

Gyventojų patogumui pakeistas didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės darbo laikas  
2016-09-27

Atsižvelgdama į Ukmergės rajono savivaldybės administracijos prašymą, bendrovė „VAATC“ nuo šių metų rugsėjo 13 dienos pakeitė Ukmergėje esančios didelių gabaritų (DG) atliekų surinkimo aikštelės (Gerseniškių g. 5) darbuotojų darbo ir poilsio laiką.

Nemokamai dalinamos antrinių žaliavų rūšiavimo dėžutės pelno nesiekiančioms organizacijoms  
2016-09-27

Dar kartą primename, kad bendrovė „Ekonovus“, palaikydama didžiausios Lietuvoje pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ iniciatyvą, dalina antrinių žaliavų rūšiavimo dėžutes pelno nesiekiančioms organizacijoms.

Skelbiamas etninės kultūros globos projektų konkursas  
2016-09-27

Nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių, švietimo įstaigų dėmesiui! Skelbiamas 2016 metų etninės kultūros globos projektų konkursas.

Visuomenė kviečiama prisiminti išskirtinius karių ir piliečių poelgius  
2016-09-26

Lietuvos kariuomenė kviečia visuomenines organizacijas, kultūros, savivaldos ir kitas įstaigas, dalyvaujančias bendruose su kariuomene projektuose, taip pat pavienius civilius asmenis teikti kandidatus „Lietuvos karžygio“ nominacijai.

Ukmergės rajono savivaldybės darbuotojai šį rytą pradėjo rytine mankšta  
2016-09-22
Ukmergės rajono savivaldybės administracija planuoja paskirstyti 9000,00 Eur finansinę paramą Ukmergės rajone veikiantiems smulkaus ir vidutinio verslo (toliau - SVV) subjektams.  
2016-09-21
Rugsėjo 22-ąją autobusais važiuokime nemokamai ir praleiskime dieną be automobilio  
2016-09-19
Rugsėjo 22-oji yra Tarptautinė diena be automobilio. Ja užbaigiama Europos judrioji savaitė, Ukmergėje minima jau daugiau kaip dešimtmetį. Šia proga Ukmergės rajono savivaldybė ir UAB „Ukmergės autobusų parkas“ antrus metus kviečia visą rugsėjo 22 dieną visus žmones maršrutiniais autobusais po miestą važinėti nemokamai. Gal tai paskatins ukmergiškius praleisti dieną be automobilio ir į darbus bei kitas įstaigas vykti kitaip - neteršiant aplinkos ir oro.
Kraštotyros muziejuje -A. E. Kulviečio kryždirbystės paroda  
2016-09-18

Ukmergės kraštotyros muziejuje atidaryta Kolumbijos lietuvių bendruomenės pirmininko Alekso Eugenijaus Kulviečio kryždirbystės paroda „Mūsų keliuose tesaugo“, kurioje eksponuojami 68 darbai. Kolumbijoje iš įvairios šio tropikų krašto medienos pagaminti kryželiai - tikri meno kūriniai, „medienos juvelyrikos“ pavyzdžiai. Jie yra neaukšti – apie 40 cm aukščio ir turintys proporcijas, atitinkančias aukštaičių tradicinius kryžius, stogastulpius ir koplytstulpius.

Savivaldybė užsimojo sutvarkyti nelegaliais sąvartynais tapusias teritorijas  
2016-09-16

Šią savaitę Ukmergės rajono savivaldybės administracija užsimojo sutvarkyti nelegaliais sąvartynais tapusias teritorijas bei aplinką prie konteinerinių aikštelių tiek mieste, tiek rajone, nes aikštelės yra užverstos baldais, statybiniu laužu, padangomis, automobilių detalėmis ir dar visokiais senais, nereikalingais rakandais.

Prie stipriausių šalies komandų prisijungiančioms Ukmergės krepšininkėms reikia visų palaikymo  
2016-09-15

„Ukmergės moterų krepšinio klubas (MKK) bus šalies moterų krepšinio lygoje. Iki šiol patekti į aukščiausiąją lygą niekada nebuvo pavykę nė vienai Ukmergės vyrų ar moterų krepšinio komandai. Bandysime žengti ir priimti tą didįjį iššūkį – stoti į vieną eilę su didžiųjų miestų: Kauno, Vilniaus, Marijampolės, Klaipėdos, Šiaulių komandomis. Konkuruoti tikrai nebus lengva“, - neseniai surengtoje konferencijoje sakė ilgametė Ukmergės moterų krepšinio klubo vadovė Rima Boškevičienė.

Konstitucijos egzaminas 2016  
2016-09-15

Rugsėjo 27 d., antradienį, 12 val., Ukmergės rajono savivaldybės gyventojai kviečiami dalyvauti Konstitucijos egzamine ir išmėginti savo Konstitucijos žinias. Egzaminas vyks Ukmergės rajono savivaldybės administracijos patalpose, Savivaldybės tarybos posėdžių salėje, adresu Kęstučio a.3, Ukmergė. Egzamino trukmė 45 min.

Mažiausia šilumos kaina per visą UAB "Ukmergės šiluma" veiklos laikotarpį  
2016-09-14

Artėjant naujam šildymo sezonui daugumai gyventojų kasmet iškyla tie patys klausimai: ar pasirengta šildymo sezonui, kokia esama situacija ir perspektyvos šilumos ūkyje, kiek mokėsime už butų šildymą žiemą? Iki šildymo sezono likus daugiau nei mėnesiui, bendrovė „Ukmergės šiluma“, valdanti šilumos ūkį Ukmergėje ir Šventupėje, informuoja, kad pasiruošimas žiemai vyksta sklandžiai.   

Europos paveldo dienų renginiai vyks Ukmergės kraštotyros muziejuje  
2016-09-12

Rugsėjo 16-18 dienomis bus minimos Europos paveldo dienos. Šiemet jos skirtos ne tik bendruomenių vaidmens išryškinimui kultūros paveldo objektų išsaugojimo procese, bet ir jo pažinimui apskritai.

Daugiau naujienų
Rengiami teritorijų planavmo dokumentai
Bus keičiamas Ukmergės rajono savivaldybės teritorijos bendrasis planas  
2016-09-12
Daugiau naujienų
vidurys_bottom 

Rolandas Janickas

Ukmergės r. savivaldybės
meras

- Priėmimo valandos
- Gyvenimo aprašymas
- Darbotvarkė
Ukmergės rajono savivaldybės administracija,
Biudžetinė įstaiga    
Kęstučio a. 3, LT-20114, Ukmergė
Tel. 8~340 60302
Faks. 8~340 63370
El. p. savivaldybe@ukmerge.lt  Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188752174.
 

Lankytojų statistika
  Iš viso apsilankė: 10611406
  Šiandien apsilankė: 21567
  Dabar naršo: 160

Naujienų prenumerata

 


 

 

 

 
 
--> " --> ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}">
 
© Visos teisės saugomos. El. p. savivaldybe@ukmerge.lt Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.