Vaikams surengta Kalėdinė šventė
2017-12-22

Gruodžio 19 dieną Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos ir socialinės paramos skyrius organizavo Kalėdinę šventę vaiko dienos centrus lankantiems bei socialiai remtinų šeimų vaikams.

 

Vaikams buvo nupirkta ir išdalinta 250 bilietų į Ukmergės kultūros centro kalėdinį spektaklį, po to visi buvo pakviesti į susitikimą su Kalėdų seneliu, iš kurio rankų kiekvienas gavo po kalėdinę dovanėlę.

Rajone šiuo metu veikia 8 vaiko dienos centrai, 6 iš jų yra įsteigti Deltuvos, Pabaisko, Antakalnio, Tulpiakiemio, Varinės bei Dainavos kaimo bendruomenių. Ukmergės miesteesantys vaiko dienos centrai yra viešojoje įstaigoje (VšĮ) „Gelbėkit vaikus“ bei Nestacionarių socialinių paslaugų centre.

Savivaldybės administracijos darbuotojams šią Kalėdinę šventę vaikams surengti labai padėjo Varinės kaimo bendruomenė, kurioje jau ne pirmus metus veikia vaiko dienos centras. Dėkojame Varinės Vaiko dienos centro specialistėms Rimai Mackevičienei ir Linai Pežinskienei, kurios rūpinosi dovanėlėmis bei padėjo jas dalinti.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra