VASAROS KREPŠINIO STOVYKLA UKMERGĖJE
2019-07-08

VšĮ „Ąžuolo“ krepšinio mokykla liepos 1-5 d. Ukmergėje, Dukstynos mokykloje organizavo dieninę vaikų vasaros stovyklą. Šiemet sulaukėme tikrai daug norinčių, stovykloje dalyvavo daugiau nei 30 įvairaus amžiaus vaikų.

Kadangi stovykla buvo sportinio pobūdžio, todėl didžiąją dalį laiko vaikai praleido mokydamiesi ar tobulindami krepšinio įgūdžius, žaidė judriuosius žaidimus. Taip pat vaikams oraganizavome paspirtukų lenktynes ir žinoma, kaip be tradiciniu tapusio vandens karo, kuriame ir treneriai, ir vaikai permirko iki paskutinio siūlo, tačiau visi šėlo su didžiausiu džiaugsmu. Ekskursijos metu aplankėme Lietuvos Etnokosmologijos muziejų bei Observatoriją Molėtų raj., vykome į A.Truskausko medžioklės ir gamtos ekspoziciją. Be pramogų turėjome ir rimtų edukacinių užsiėmimų – mus aplankė Ukmergės raj. Priešgaisrinės tarnybos darbuotojai bei Policijos komisariato atstovai kartu su šuniuku Amsiumi. Vaikai smalsiai domėjosi šiomis profesijomis bei galėjo bent trumpam pasijausti mažaisiais pareigūnais, atlikdami įvairias smagias užduotis.

Vaikai stovykloje susitiko su senais, ir be abejo, susirado daug naujų draugų, su kuriais smagiai praleido vasarišką savaitę ir netgi atšventė gimtadienį skanaudami didžiulį tortą.

Dėkojame visiems dalyvavusiems stovykloje ir tikimės vėl susitikti rugsėjo mėnesį. Smagios likusios vasaros!

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra