Ministras L. Kukuraitis: „Esate pavyzdys, kaip reikia plėtoti socialinių paslaugų įvairovę“

„Įspūdinga jūsų klausytis. Esate pavyzdys, kaip reikia plėtoti socialinių paslaugų įvairovę. Vadovaujatės devizu: „Nėra kada laukti“. Šalyje dar tik įsibėgėjančiai priemonei - kompleksinės paslaugos šeimai - sugebėjote užbėgti „už akių“ ir įkūrėte savo Šeimos centrą. O su vaikų globos pertvarka taip nuskubėjote, kad mūsų teisės aktai iš paskos nebespėja. Jūs viską teisingai darote, esame nustebinti jūsų požiūriu ir darbais“,- džiaugėsi Ukmergėje gruodžio 15-ąją apsilankęs Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

Ukmergėje viešėjusi Švietimo ir mokslo ministrė atvirai kalbėjo apie švietimo problemas

Gruodžio 15-ąją Ukmergėje lankėsi Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Ministrė atvyko ukmergiškių kvietimu. Rajono pedagogų bendruomenė seniai pageidavo susitikti su ministre ir iš pirmų lūpų išgirsti, kokia yra jos pačios bei ministerijos, taip pat Vyriausybės pozicija visais jiems rūpimais klausimais. Ministrės vizitą suorganizavo Seimo narys Juozas Varžgalys.

Vidiškių seniūnijoje įžiebta Kalėdinė eglė

Į Kalėdų eglės įžiebimo šventę susirinko didelis būrys Vidiškių seniūnijos gyventojų. Švente džiaugėsi ir pati gamta, pažėrusi saujomis sniegą. Suaugusiems tai, galbūt, tik trumpas kasdienybės praskaidrinimas, o štai mažiesiems įžiebta Kalėdų eglė primena, kad artėja švenčių ir dovanų metas.

Daugiau naujienų