Veprių seniūnijos ataskaitinis susitikimas - pristatyti jau atlikti bei suplanuoti darbai
2019-02-08

Vasario 7 dieną Veprių seniūnijoje pristatyti 2018 metais nuveikti darbai, diskutuota apie šiam kraštui keltas aktualiausias problemas, numatyti darbai ateičiai. 

Seniūnijos ataskaitinaime susitikime dalyvavo Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas, Tarybos nariai Valdas Petronis, Nijolė Giedraitienė, Romas Pivoras ir Vidmantas Krikštaponis, Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Dutkus, Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Salvijus Stimburys, Ukmergės policijos komisariato atstovai, seniūnaičiai, kaimo bei Veprių pagrindinės mokyklos bendruomenių atstovai, vietos gyventojai ir kiti svečiai.

Susirinkimo pradžioje pristatytas Lietuvos valstybės 100-mečio proga Veprių krašto muziejaus muziejininkės Eglės Žentelienės ir vepriškio Vaido Čekuolio sukurtas projektas „Veprių krašto retrospektyva“. S. Jackūnas pristatė nuo sausio 21-osios seniūnijai vadovaujančią naują seniūnę Dalią Radzevičienę. Policijos komisariato atstovai pateikė išsamią ataskaitą apie padėtį seniūnijoje ir rajone. Taip pat pateikta išsami informacija apie atliekų tvarkymo ypatumus rajone.

"Esame ir toliau nusiteikę išlikti patrauklūs savo nuveiktais darbais, kultūra ir būti traukos centru", - sakė Veprių seniūnė.

 

Veprių seniūnijos informacija ir nuotraukos

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra