Dalyvaukime Europos judumo savaitėje

Europos judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Šia kampanija raginamos Europos šalių vietos valdžios institucijos inicijuoti ir skatinti darnų transporto priemonių naudojimą.

Sėkmingas investuotojas iš Danijos vystys ekologinį ūkį šalia Ukmergės

Ukmergės rajono Žemaitkiemio seniūnijos Radiškių kaime buvęs Augustinų dvaras ir žirgynas su keliais šimtais hektarų žemės turi naujus šeimininkus. Pernai šį objektą įsigijo Danijos kapitalo bendrovės „Asgaard Property“ įmonių grupė. Praėjusią savaitę šios įmonių grupės pagrindinis savininkas Nielsas Peteris Pretzmannas kartu su vienos iš grupės įmonių – bendrovės „Farmers Circle“ generaliniu direktoriumi Andriumi Gurkliu ir darbų vadovu Egidijumi Černiu apsilankė Ukmergės rajono savivaldybės administracijoje ir jos vadovams pristatė esamą ir būsimą savo veiklą.

Tulpiakiemyje prezidentė D. Grybauskaitė atidarė Užimtumo namus

Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį Ukmergės rajono Tulpiakiemio kaime atidarė Užimtumo namus, pasveikino jų iniciatorius ir darbuotojas, bendravo su vaikais iš Dienos centro.

Lietuvos 100-mečio ąžuolyne pasodintas miškininkų vienybės ąžuoliukas

Rugsėjo 6 dieną Ukmergės rajono savivaldybės vadovai: meras Rolandas Janickas, jo pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, administracijos direktorius Darius Varnas apsilankė Ukmergės rajono Lyduokių seniūnijos Slabados kaime surengtoje specializuotos miškų ir medienos pramonės galimybių parodoje-festivalyje „Miškai: inovacijos ir tradicijos“.

Rugsėjo 8-oji – Tarptautinė raštingumo diena
Gyventojams pristatyti sociologinio tyrimo rezultatai sukėlė karštas diskusijas

Rugpjūčio 4 dieną nepriklausomas mokslininkas iš Kauno - profesorius habilituotas socialinių mokslų daktaras Gediminas Merkys Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centre visuomenei pristatė atliktą sociologinį tyrimą dėl savivaldybės kontroliuojamos bendrovės „Ukmergės butų ūkis“ teikiamų paslaugų kokybės. 

Ukmergėje duris atvėrė Tolerancijos centras

Rugsėjo 1-ąją Ukmergėje, Vasario 16-osios gatvėje, duris atvėrė Tolerancijos centras. Naujoji įstaiga įsikūrė 1898 metais statytame pastate. Jame iki Antrojo pasaulinio karo mokėsi žydų berniukai. Pokariu ši mokykla buvo nacionalizuota ir įkurta Ukmergės pirminė pradinė mokykla. Nuo 1991 iki 2009 metų patalpose veikė Ukmergės dailės mokykla.

Kviečiame dalyvauti „World Cleanup Day 2019“

Rugsėjo 20-22 dienomis visame pasaulyje vyks Pasaulinė Aplinkos Valymo Diena (World Cleanup Day). Kviečiame Jūsų komandą - įmonę, organizaciją, klubą, mokyklą ar tiesiog grupę draugų ar šeimos narių dalyvauti pasaulinėje „World Cleanup Day“ – Pasaulinėje aplinkos valymo dienoje.

Rajono menininkai rengiasi kelionei į Švediją

Ukmergės rajono menininkai Andrius Janulis, Vaidas Ramoška ir Česlovas Lukenskas rengiasi kelionei į Švediją, kur rugsėjo 9-13 dienomis dalyvaus Mariestado mieste rengiamose projekto „Off Season Art Gardening“ kūrybinėse dirbtuvėse. Ta proga praėjusią savaitę menininkai susitiko Ukmergės rajono savivaldybėje ir su jos vadovais bei administracijos atstovais aptarė būsimos kelionės tikslus.

Pasveikinti naujagimių sulaukę ukmergiškiai

Rugsėjo 3-ąją Ukmergės rajono savivaldybėje įteikti naujagimio kraiteliai rugpjūčio mėnesiais gimusiems mažiesiems ukmergiškiams. Taip pat buvo pasveikinti ir du liepą pasaulį išvydę naujagimiai.

Daugiau naujienų