Visuomenės informavimas apie numatomas degalinės su operatorine ir sunkiasvorio transporto automobilių stovėjimo aikštelės statybas
2019-06-28

Vadovaudamiesi Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė" VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus“ nuostatomis, informuojame, kad yra parengti „Prekybos paskirties pastato degalinės su operatorine ir sunkiasvorio transporto automobilių stovėjimo aikštele Beržų g. 13, Vidiškių sen., Šventupės k., Ukmergės r. sav., statybos projektas “ projektiniai pasiūlymai.

1. Statinių statybvietės adresas: Beržų g. 13, Vidiškių sen., Šventupės k., Ukmergės r. sav.

2. Statinių esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis, statinių tipai, statinių išdėstymo sklype su gretima urbanistine aplinka vizualizacija:

8.3 Prekybos paskirtis – degalinė su operatorine .
12. Kitos paskirties inžineriniai statiniai – dvi stoginės, du požeminiai skysto kuro rezervuarai, „adBlue“ skysčio rezervuaras, suskystintų dujų rezervuaras, keturios skysto kuro ir viena suskystintų dujų išdavimo kolonėlės, elektroninis kainų stendas, sunkiasvorio transporto automobilių stovėjimo aikštelė (11 vietų), lengvųjų automobilių stovėjimo aikštelė (~13 vietų), kiemo aikštelė, pravažavimai ir šaligatviai.

3. Projektinius pasiūlymus parengusio projektuotojo įgaliotas atstovas (-ai), galintis informuoti apie projektinius pasiūlymus

UAB „Rusnė“, įgaliotas asmuo - projekto vadovas Algimantas Mačionis, e. p. rusne@rusne.lt, tel. 8 699 34205;
(projektavimo įmonės pavadinimas, įgalioto asmens, galinčio informuoti apie projektinius pasiūlymus vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas ir tel. Nr.)


4. Projektinius pasiūlymus parengęs statinio architektas (autorius)
Projekto dalies vadovė Snieguolė Juodaitytė, e. p. rusne@rusne.lt, tel. 8 (37) 320365
(vardas pavardė, elektroninio pašto adresas)


5. Statytojas: UAB „Viados NT“, Senasis Ukmergės kel. 4, Užubaliai, LT-14302 Vilniaus r., tel. 8(682)44696
(fizinio asmens vardo ir pavardės pirmosios raidės, juridinio asmens pavadinimas, juridinio asmens buveinės adresas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris)


6. Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima
Darbo dienomis 8:00–17:00 val. UAB „Rusnė“ patalpose adresu Miško g. 30–78, Kaune, tel. 8-699 34205. Savivaldybės svetainėje www.ukmerge.lt.
(susipažinimo su projektiniais pasiūlymais adresas, tel. Nr. ir laikas, savivaldybės svetainės adresas)


7. Informacija iki kada ir kaip iki viešo susirinkimo visuomenės atstovai Projektuotojui gali teikti pasiūlymus dėl projektinių pasiūlymų
Raštu adresu: Miško g. 30-78, LT- 44313 Kaunas ir elektroniniu paštu: rusne@rusne.lt
iki 2019-07-18 viešo susirinkimo pabaigos.


8. Kur ir kada vyks viešas susirinkimas
Ukmergės rajono savivaldybėje, Kęstučio a. 3, Ukmergė, pirmo aukšto fojė, prie 1 kabineto 2019-07-18 (ketvirtadienis) 17:00.

PROJEKTINIAI PASIŪLYMAI

VIZUALIZACIJOS

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra