Vyko darželinukų krepšinio čempionatas
2019-04-04

Kovo 31-ąją  Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Ukmergės miesto ir rajono darželinukų krepšinio čempionato I-asis etapas, kurį organizavo VšĮ „Ąžuolo” krepšinio mokykla. Pirmojo etapo nugalėtojai atstovaus finaliniame Lietuvos darželinukų čempionate,  vyksiančiame Pasvalyje, „Pieno žvaigždžių“ arenoje.

Šioje krepšinio šventėje dalyvavo 9 komandos: po 2 iš darželių  „Eglutė“ ir „Žiogelis“, po 1 iš „Šilelio“, „Nykštuko“, „Saulutės“, „Vaikystės“ ir „Buratino“.

Vyko įtemptos varžybos 2×2, po 4 kėlinius, kiekvienas kėlinys truko po 90 sekundžių.

Mažieji atkakliai kovėsi, stengėsi nugalėti varžovus ir įmesti kuo daugiau taškų. Plojimais bei šūksniais krepšininkus skatino juos atlydėję tėveliai, broliai, seserys. Žavėjo mergaičių ir berniukų užsidegimas ir partneriškas, lygiavertis žaidimas. Mažuosius linksmino ir visą renginį stebėjo linksmasis Kiškis Baksis.

Pirmąją vietą iškovojo „Eglutės II” komanda. Sidabro medalius pelnė „Vaikystės”, o bronzos – „Eglutės I” komandos. Pastaroji nugalėjo praeitų metų čempionus – „Buratino“ darželio auklėtinius. Laimėjusieji prizines vietas buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, o visi dalyvavusieji – padėkomis už aktyvumą bei sultimis troškuliui numalšinti.

Pasvalyje vyksiančiame Lietuvos darželinukų čempionato finaliniame etape Ukmergės miesto garbę gins „Eglutės“, „Vaikystės“ bei „Buratino“ darželių jaunieji krepšininkai.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra