Videonaujienos Archyvas

Rugpjūčio 10-ąją A. Smetonos vasaros rezidencijoje-dvare praūžė nuotaikinga, spalvinga, teatralizuota Smetoninių šventė, sutraukusi didžiulį – apie 2,5 tūkst. žiūrovų bei dalyvių būrį.

Rugpjūčio 10 dieną, šeštadienį, Užulėnio kaime švenčiant pirmojo Lietuvos prezidento,Vasario 16-osios akto signataro Antano Smetonos 145-sias gimimo metines – Smetonines ir šimtmečio sukaktį, kai A. Smetona buvo išrinktas pirmuoju atkurtos Lietuvos valstybės Prezidentu, buvo atidengtas jam skirtas paminklas.

Kol dar nėra sutvarkytos ir išasfaltuotos visos Ukmergės gatvės, keliamų dulkių problemą jose bandoma išspręsti naudojant naujoviškus būdus.

Maloniai kviečiame visus dalyvauti šventėje „Smetoninės 2019“ – pirmojo Lietuvos Valstybės Prezidento Antano Smetonos 145—ųjų gimimo metinių paminėjimo renginiuose.

Ukmergės rajono savivaldybė viena iš nedaugelio savivaldybių šalyje, kurios palaiko žirginį sportą ir kasmet su VšĮ „Respublikinė lenktyninių žirgų lyga“ organizuoja ne tik žiūrovų aistras kaitinančias varžybas, bet ir puikų, daug gerų emocijų suteikiantį reginį žiūrovams.

Pasibaigus brandos egzaminų sesijai ir paskelbus paskutinių egzaminų rezultatus, Ukmergės rajono gimnazistams įteikti brandos atestatai.