Paminėta Vietos savivaldos diena
2017-10-11

Spalio 10-ąją paminėta Vietos savivaldos diena. Šia proga Ukmergės rajono savivaldybės vadovai visus savivaldoje dirbančius ukmergiškius pakvietė į Ukmergės kultūros centrą. Renginyje dalyvavo savivaldybės administracijos skyrių vedėjai ir darbuotojai, seniūnijų seniūnai ir darbuotojai, seniūnaičiai, vietos bendruomenių atstovai ir kt.

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas padėkojo administracijos darbuotojams už darbą ir pabrėžė, kad savivalda neatsiejama nuo kasdienio jų darbo, atsidavimo ir meilės žmogui, kuriam dirbama. Minint šią dieną, padėkota labiausiai savivaldai nusipelniusiems.

Už ilgametį, atsakingą darbą savivaldoje mero padėkos įteiktos Vaiko teisių apsaugos ir socialinės paramos skyriaus vedėjai Astai Leonavičienei bei šio skyriaus Socialinės paramos administravimo  poskyrio vyriausiajai specialistei Zitai Burlėgienei, Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei Irenai Lukoševičienei, Ukmergės miesto seniūnijos vyresniajai buhalterei Genei Gaurienei, Vidiškių seniūnijos specialistei Angelei Ališauskienei ir Siesikų seniūnijos socialinei darbuotojai Danutei Lengertienei.

Už aktyvią veiklą, vietos bendruomenės telkimą, žmonių pilietinio solidarumo, tikėjimo ir pasitikėjimo skatinimą mero padėkas gavo Laumėnų kaimo bendruomenės pirmininkė Regina Bružienė, Deltuvos miestelio bendruomenė pirmininkė Dalė Gvozdienė bei III Antakalnio kaimo bendruomenės pirmininkė Virginija Sakalienė.

Į šventę susirinkusiems koncertavo Jonas Sakalauskas (baritonas), Laimonas Salijus (akordeonas) ir Sandra Veverskytė (akordeonas). Programoje skambėjo žinomiausios G. Gershwin dainos ir A. Piazzolla kūriniai, taip pat kiti populiariosios klasikos kūriniai.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra