Piliakalnio kalėdinės iliustracijos

PILIAKALNIO KALĖDINĖS ILIUSTRACIJOS

Visą mėnesį, nuo gruodžio 15 d. iki sausio 15 d., vakarais kviečiame pasigrožėti Ukmergės piliakalnio Kalėdine šviesų iliustracija. Šviesos dizainerio sukurtos meninės instaliacijos pasakos jums istoriją...

Piliakalnio papėdėje kasdien jus džiugins karuselė, savaitgaliais, nuo 17 val., lauks Kalėdų Senis su nykštukais bei įdomios, kvapnios ir skanios staigmenos....

 

Informacija prekybininkams

EGLUTĖS ĮŽIEBIMAS UKMERGĖJE

2018 m. gruodžio 15 dieną, 16 valandą, prie Kultūros centro bus įžiebta miesto Kalėdinė eglutė. Su artėjančiomis šventėmis sveikins Kalėdų Senelis, linksmą istoriją papasakos Raganiukės teatras, koncertuos Žygis ir Gabija. Tradiciškai dangų nuspalvins fejerverkai.

Visus tautodailininkus, amatininkus ir prekybininkus, norinčius prekiauti renginio metu, kviečiame dalyvauti. Atkreipiame dėmesį, kad prekybos vieta turi atitikti Kalėdų mugės tematiką.

Informacija apie mokamų leidimų prekybai išdavimą teikiama telefonu 8 340 60305, elektroniniu paštu renginiai@ukmerge.lt.

Išsamią informaciją apie reikalavimus ir prekybos sąlygas rasite čia. 


PILIAKALNIO KALĖDINĖS ILIUSTRACIJOS

Šventiniu laikotarpiu, nuo gruodžio 15 d. iki sausio 15 d., Ukmergės miesto piliakalnis nušvis kalėdinėmis šviesų iliustracijomis. Šviesos dizainerio sukurtos meninės instaliacijos pasakos jums istoriją ir kvies Ukmergės gyventojus ir svečius iš visos Lietuvos.

Visą šį laikotarpį piliakalnio papėdėje vyks mugė. Kviečiame amatininkus, tautodailininkus, liaudies meistrus ir kitų paslaugų teikėjus ant savo spalvingų prekystalių išdėlioti originalias dovanų idėjas, tradicinius skonius ir šventiškus kvapus...

Registruotis ir gauti išsamią informaciją apie dalyvavimo sąlygas galima telefonu 8 340 43124, elektroniniu paštu l.gerulskiene@ukmerge.lt.

Atkreipiame dėmesį, kad prekybos vieta turi atitikti Kalėdų mugės tematiką.

Mokestis prekybininkams nebus taikomas. Su savimi turėti maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimą ir leidimą veiklai.


Paskutinis atnaujinimas: 2018-11-30 14:15:36