Aplankė ugdymo įstaigas
2019-08-21

Su artėjančiais naujais mokslo metais susiję aktualūs klausimai sprendžiami ne tik ugdymo įstaigose, bet ir savivaldybės vadovų kabinetuose.

 

Rugpjūčio 20 dieną Ukmergės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas kartu su Ukmergės rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto nariais: Andriumi Kalesniku, Danute Užkurėlyte, Audrone Augustėniene ir Aušrine Stočkute aplankė keturias mieste esančias ugdymo įstaigas ir domėjosi, kaip jose vyksta pasiruošimas naujiems mokslo metams, kokie darbai atlikti, ko nespėta padaryti.

Veterinarijos gatvėje esantis vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“ rugsėjį pasitinka turėdamas 12 grupių, kurias lankys 202 vaikai. Šios ugdymo įstaigos direktorė Gvida Rinkevičienė, jos pavaduotoja Zita Padlipskienė ir ūkvedė Aldona Šeškuvienė parodė lopšelio-darželio patalpas, naujai įrengtas 3 grupes ir patikino, jog į turimas laisvas vietas vienoje grupėje galėtų priimti 5 vaikus.

Bažnyčios gatvėje esančio vaikų lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktorė Birutė Jucevičienė ir jos pavaduotoja ugdymui Vida Dalė Jankūnienė pirmiausia pakvietė apžiūrėti šios ugdymo įstaigos teritorijoje įsikūrusią savo vaikų stovyklą. Ekologišką maistą gaminančiame „Žiogelyje“ suformuotos 8 grupės (135 vaikai). Laisvų vietų nėra.

Nuo šio rugsėjo Miškų gatvėje esančioje „Šilo“ progimnazijoje bus atidarytos dvi naujos priešmokyklinio ugdymo grupės, kurias galės lankyti 40 vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ vaikų. Naujos beveik 200 kv. m. patalpos įrengtos buvusios bibliotekos, skaityklos ir vieno kabineto vietoje. Jas išvykstamojo posėdžio dalyviams aprodė „Šilo“ progimnazijos direktoriaus postą paliekantis Leonas Žuklys kartu su naujuoju direktoriumi – Dariumi Kaplūnu.

Dvi naujas priešmokyklinio ugdymo grupes artėjančiais mokslo metais turės ir Linų gatvėje esanti Užupio pagrindinė mokykla. Jų įrengimui mokykla skyrė daugiau nei pusė vieno iš savo korpusų. Šias priešmokyklinio ugdymo grupes galės lankyti kaimynystėje esančio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ vaikai. Pasak Užupio pagrindinės mokyklos direktorės Reginos Razmienės, šiai dienai į minėtas grupes jau yra užregistruoti 27 „priešmokyklinukai“, dar 12 vietų yra laisvos. R. Razmienė labai pasidžiaugė savo pavaduotoju ūkio reikalams Eugenijumi Ramoška ir darbininkais Juozu Burlėga bei Alvydu Jackūnu, kurie buvusių mokyklos kabinetų vietoje ne tik įrengė patalpas priešmokyklinio ugdymo grupėms, bet ir surinko bei pastatė visus baldus, pagal visus reikalavimus pakeitė sanitarinius mazgus.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra