Savivaldybės vadovai susitiko su seniūnais ir seniūnaičiais
2017-10-11

Spalio 10-ąją, minint Vietos savivaldos dieną, Ukmergės rajono savivaldybės vadovai susitiko su rajono seniūnais ir seniūnaičiais.

Ukmergės rajone iš viso yra 66 seniūnaitijos: 13 mieste ir 53 kaimo vietovėse. Iki šiol yra išrinkti 66 seniūnaičiai.

Į Ukmergės kultūros centro vieną iš salių susirinkusius rajono seniūnus ir seniūnaičius pasveikinęs Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas pabrėžė seniūnaičio statuso svarbą, jo teises ir pareigas. 

Daugiau informacijos apie tai ČIA

Pasibaigus Ukmergės rajono savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijoje dirbusio Želvos seniūnijos Želvos seniūnaitijos seniūnaičio Gintauto Povyliaus įgaliojimams, susirinkimo metu buvo pritarta į minėtą komisiją deleguoti Lyduokių seniūnijos Nuotekų seniūnaitijos seniūnaitį Rimantą Zinkevičių.

Pasibaigus Etikos komisijoje dirbusios Ukmergės miesto seniūnijos Krekšlių seniūnaitijos seniūnaitės Danutės Jaselienės įgaliojimams, dirbti šioje komisijoje susirinkusieji patikėjo Ukmergės miesto seniūnijos Užupio seniūnaitijos seniūnaičui Petrui Vagoniui.

Vėliau susirinkusieji išklausė lektorės, komunikacijos konsultantės Daivos Amankavičienės paskaitą apie efektyvų bendravimą ir bendradarbiavimą „Seniūnaitis – bendradarbiavimo ambasadorius“.

Daugiau nuotraukų savivaldybės Facebook paskyroje;

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra