Naujus mokslo metus pasitinka atsinaujinę
2018-09-04

Ukmergės vaikų lopšelis-darželis ,,Vaikystė“ naujus mokslo metus pasitinka ne tik su nauju pavadinimu, įstaigos vidaus struktūros pokyčiais, bet ir įkurtuvių nuotaikomis.

Šių metų kovo mėnesį priimtu Ukmergės rajono savivaldybės tarybos sprendimu buvusi Ukmergės mokykla-darželis „Varpelis“ buvo pertvarkyta į naują ikimokyklinio ugdymo įstaigą - vaikų lopšelį-darželį „Vaikystė“. Čia buvusios keturios pradinio ugdymo klasės perkeltos į Ukmergės Senamiesčio pagrindinę mokyklą, o jų vietoje įsteigtos keturios naujos ikimokyklinio ugdymo vaikų grupės.

Tam, kad buvusios mokyklos klasės būtų pritaikytos ikimokyklinukams, Ukmergės rajono savivaldybė skyrė lėšų patalpų remontui. Vilniaus bendrovė „Akvesta“ per daugiau nei du mėnesius atnaujino didžiąją dalį vaikų lopšelio-darželio patalpų – daugiau nei 250 kvadratinių metrų (kv. m.) plotą antrame aukšte ir apie 180 kv. m. – pirmajame aukšte. Buvo griaunamos sienos, pakeistos lubos, grindų danga, durys, apšvietimas, atnaujintos laiptinės, koridoriai, virtuvė ir kt. Visi darbai kainavo 150 tūkstančių eurų.

„Naujais mokslo metais duris atvėrėme atsinaujinę. Visos suformuotos 11 darželio grupių (5 ankstyvojo amžiaus, 5 ikimokyklinio ir 1 priešmokyklinio) šiai dienai yra pilnai užpildytos. Jas lankys 190 vaikų, kurių amžius nuo 1 iki 7 metų.

Įstaigos kolektyvą papildė nauji darbuotojai: 6 vaikų auklėtojos ir 4 jų padėjėjos. Žinome, kad naujas ir jaukus darželis patiks vaikams, o jo darbuotojai sukurs puikią ugdymo programą. Čia skatinamas gėris, puoselėjamas grožis, per patyrimą kaupiamos žinios.

Juk mūsų bendruomenė savo veiklos filosofiniu pagrindu pasirinko Š. Amonašvilio mintį - ,,...vaiką auklėk, mokyk, patark gražiai. Jei gėris dovanojamas gražiai, dovana bus priimta“. Tikime vaiko galimybėmis, vaiko unikalumo atskleidimu, pagarba jo asmenybei“, - kalbėjo vaikų lopšelio-darželio „Vaikystė“ direktorė Jolita Čepelionienė, rugsėjo 3-ąją sukvietusi darželio bendruomenę į naujų mokslo metų atidarymo šventę.

Šventėje dalyvavo ir „Vaikystės“ kolektyvą, ugdytinius bei jų tėvelius sveikino Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, savivaldybės tarybos narė Nijolė Giedraitienė, savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas, bendrovės „Akvesta“ darbų vadovas Mindaugas Litvaitis ir kt.

J. Čepelionienė pasidžiaugė verslininko Kasparo Ramono padovanotu ryškiai raudonu suoleliu – susitikimų simboliu, ūkininko Juozo Kulėšiaus šventei dovanotomis rudeninio derliaus gėrybėmis – obuoliais ir kriaušėmis bei šauniais darbuotojais, vaikų tėveliais, kurie, neskaičiuodami savo laiko, padėjo ne tik susitvarkyti po remonto darbų, bet ir pasiruošti šventei.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra