„Lietuvos plento taurės 2019“ penktasis etapas Lyduokiuose
2019-06-25

Birželio 23 d. Lyduokių seniūnijoje organizuotas Lietuvos plento taurės 2019 dviratininkų varžybų penktasis etapas. Šias varžybas organizuoja ProCyclingLT, prisideda savivaldybės, rėmėjai. Varžybų tikslas – populiarinti dviračių sportą, skatinti dviračių mėgėjus ir sportininkus siekti aukštesnių rezultatų, propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir ekologišką transportą. Varžybų dalyviai paskirstyti į tris grupes: C grupė važiavo 39,7 km, B grupė – 79,4 km ir A grupė – 119 km. Rajono meras Rolandas Janickas pasidžiaugė, kad šis renginys jau antri metai sutraukia dviračių mėgėjus iš visos Lietuvos į Lyduokius, kad ukmergiškių dviratininkų skaičius auga. Meras ne tik pasveikino visus varžybų dalyvius, bet ir davė startą C grupės dviratininkams. Šioje grupėje važiavo ir keturi mūsų rajono atstovai. Labai džiugu, kad vienas iš jų – Artūras Rimydis - atvažiavo pirmas. Po finišo visa ukmergiškių grupė įsiamžino bendroje nuotraukoje kartu su rajono meru.

Iš viso šiame etape dalyvavo apie 250 dviratininkų, gausiausia B grupė – 99 sportininkai. Šios grupės nugalėtojams bei prizininkams medalius įteikė savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas, kuris nepamiršo pasveikinti ir visus renginyje dalyvaujančius Jonus bei Janinas, padėkojo organizatoriams. Stipriausiųjų sportininkų, važiavusių 119 km, grupėje nugalėjo Eimantas Gudiškis, kurio vidutinis greitis trasoje – 41,75km/val.

Visiems vaikams buvo organizuotos estafetės, žaidimai, įteikti apdovanojimai. Vaikai smagiai leido laiką ant pripučiamojo batuto. VšĮ „Plento taurė“ už pagalbą įteikė padėkos raštus savivaldybės administracijai, Lyduokių bendruomenei. Organizatoriai dėkingi Lyduokių seniūnijos darbuotojams, Policijos ir Greitosios pagalbos ekipažams, kurie ištvermingai dirbo savo darbą ir atlaikė visą ilgą, karštą dieną.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra