Žinia apie Ukmergės kraštą paskleista tarptautinėje kelionių parodoje
2017-12-01

Ukmergės kraštas ir du nauji turistiniai maršrutai po jį - „Dvarų žiedas“ bei „Vepriai – stebuklų pėdsakais“ pirmą kartą pristatyti tarptautinėje kelionių parodoje „TT Warsaw 2017“. Lapkričio 23-25 dienomis Lenkijos sostinėje Varšuvoje vykusioje jubiliejinėje, jau 25-ąjį kartą surengtoje parodoje iš viso dalyvavo  500 dalyvių iš 50 skirtingų šalių.

Ukmergės atstovai dalinosi bendru parodos stendu su kitais Lietuvos miestais – Trakais, Alytumi ir Palanga. Tikimąsi, kad parodos metu užmegzti ryšiai su kelionių organizatoriais padės įtraukti Ukmergę užsienio turistų maršrutus ir taip didinti čia atvykstančiųjų skaičių, be to, nauji kontaktai leis dalintis ir gerąja patirtimi.

Į Varšuvą iš Ukmergės rajono savivaldybės vyko mero pavaduotoja Klavdija Stepanova, VšĮ Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Lina Baublienė, savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Lolita Gerulskienė, taip pat šio skyriaus vyriausias specialistas Julius Zareckas, Ukmergės kraštotyros muziejaus direktorė Vaidutė Sakolnikienė bei muziejininkė Daiva Misiukienė.

Be dalyvavimo parodoje ukmergiškių delegacija Varšuvoje aplankė ir pernai geriausiu Europoje pripažintą „Polinos“ muziejų. Šio vizito metu apsikeista kontaktais, aptartas projekto „Žydų kultūros paveldo kelias“ plėtojimas bei tęstinumas, kiti ateities projektai, „Polinos“ muziejaus atstovai pakviesti atvykti į Ukmergę.

Ukmergiškius Varšuvoje globojo Vaitkuškio dvaro savininkė, viena iš VšĮ „Kosakovskio Institutas“  įkūrėjų - Anira Wojan . Ji ne tik atstovavo šią organizaciją, bet ir vertėjavo, padėjo megzti naujas pažintis.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra