Pasveikinti naujagimių sulaukę ukmergiškiai
2018-11-12

Lapkričio 9-ąją Ukmergės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Klavdija Stepanova ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė įteikė naujagimio kraitelius rugsėjo-spalio mėnesiais gimusiems mažiesiems ukmergiškiams.

 

Atsiimti savivaldybės dovanos atvyko 7 mergaičių: Luknės, Ignės, Vanesos, Adrianos, Izabelės, Godos ir Arielės bei 11 berniukų: Jokūbo, Einiaus, Dominyko, Modesto, Majaus, Kerniaus, Neito, Kajaus, Beno, Ado ir Danieliaus tėveliai.

Naujagimių tėvelius pasveikino ir apie Ukmergės šeimos centro teikiamas paslaugas papasakojo jo atstovės Jurgita Vijūnė ir Jovita Šniokienė.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Ukmergės rajono savivaldybė visiems šiais metais rajone jau gimusiems ir gimsiantiems naujagimiams paruošė praktišką dovaną – šimtmečio simbolika pažymėtą 100 eurų vertės naujagimio kraitelį su būtiniausiais reikmenimis pirmiesiems kūdikio gyvenimo mėnesiams. Šiam tikslui šių metų biudžete savivaldybė skyrė 30 tūkstančių eurų sumą.

Sąlygos naujagimio kraiteliui gauti yra trys: kūdikis turi gimti 2018-aisiais metais, abu jo tėvai arba vienas iš jų (jei yra vienišas/a) turi būti deklaravę savo gyvenamąją vietą Ukmergės rajone ir faktiškai čia gyventi, kūdikio gyvenamoji vieta taip pat turi būti deklaruojama Ukmergės rajone.

Savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus Gimimo įrašų registre spalio mėnesį įregistruoti 25 (13 berniukų ir 12 mergaičių) naujagimiai. 5 iš jų gimė užsienyje ir čia yra įtraukti į apskaitą.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra