Rajono politikai ir savivaldybės įmonių vadovai seminaruose sėmėsi žinių
2018-11-27

Lapkričio mėnesį Ukmergės rajono savivaldybė Druskininkuose esančiame valstybės ir savivaldybių tarnautojų mokymo centre „Dainava“ organizavo mokomuosius seminarus rajono savivaldybės tarybos nariams bei savivaldybei pavaldžių įmonių vadovams.

Lapkričio 15-16 dienomis rajono politikams organizuotas seminaras, kuriame buvo pristatytos šių dienų aktualijos: viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymo nuostatų taikymas, etika valstybės tarnyboje. Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės  Antikorupcijos tarnybos vedėja, Nacionalinės antikorupcijos asociacijos ekspertė Aida Martinkėnienė taip pat kalbėjo ir apie korupciją – jos atsiradimo priežastis, prevencijos būdus ir priemones, interesų konfliktus valstybės tarnyboje ir kaip jų išvengti.  

Kaip sukurti gerą tarpusavio ryšį esant įvairioms aplinkybėms, taip pat nepasitenkinimo atvejais? Kaip valdyti pokalbius, siekiant pagilinti temą ir atskleisti jos problematiškumą? Kaip trumpinti pokalbius su pernelyg šnekiais pašnekovais, nuraminti įsikarščiavusius, stabdyti nuolatinius prieštaravimus?  Į šiuos ir kitus, politikų bendravimo su gyventojais temą, liečiančius klausimus seminaro dalyviams atsakymus pateikė kita jo lektorė – organizacijų konsultantė ir trenerė, psichologė Daiva Amankavičienė.

Į Druskininkus nuvykę savivaldybei pavaldžių įmonių vadovai lapkričio 22-23 dienomis visą dėmesį skyrė efektyviai komunikacijai. Kartu su Vilniaus universiteto Komunikacijos partnerystės docente, viešųjų ryšių specialistė Dalia Kutraite-Giedraitiene aptarė informacijos karus, jos perteklių ir netikras naujienas, taip pat naujausias tendencijas socialiniuose tinkluose bei žiniasklaidoje, kalbėta apie būdus didinti organizacijos žinomumą ir reputaciją, krizių komunikacijos, bendravimo su žiniasklaida ir visuomene  pagrindus. Seminaro dalyviams teko atlikti ir praktines užduotis.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

  

 

 

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra