Ukmergės rajono neįgaliųjų draugija paminėjo savo veiklos 30-metį
2019-06-12

Daugiau nei 500 narių vienijanti Ukmergės rajono neįgaliųjų draugija šiandien paminėjo savo veiklos 30-metį. Renginyje dalyvavo gausus būrys svečių, tarp kurių buvo ir Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė ir savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas.

Meras R. Janickas, pasveikinęs draugiją su gražia jubiliejine sukaktimi pasidžiaugė, kad ši draugija yra labai aktyvi ir vienija daug narių: „Didžiuojamės jūsų veikla, nes ji yra labai reikalinga visai Ukmergės bendruomenei. Jūs mokate ne tik susiburti gražiems darbams, veiklai, koncertams, bet suburti ir kitas organizacijas į savo ratą, gražiai bendrauti ir vienytis. Linkiu visiems geros sveikatos, gražios bendrystės ir kuo geriausios kloties.“

Ukmergės kultūros centro šokių salėje vykusiame šventiniame renginyje savivaldybės vadovai aktyviausius draugijos narius pagerbė už aktyvią visuomeninę, kultūrinę ir sportinę veiklą. Savivaldybės mero padėkos raštai įteikti: vokalinio ansamblio „Goda“ bei kvarteto „Kartos“ narei Janinai Badokienei, vokalinio ansamblio „Goda“ narėms: Irenai Misiukienei, Elenai Popovienei, Nijolei Stonienei, Onai Danguolei Šimelienei, Virginijai Žirinienei, Bronislavai Tolkačiovienei ir šio ansamblio seniūnei Angelei Valančienei, taip pat Aldonai Gedgovdienei, Rūtai Ginaitienei, Zojai Kilienei, Irenai Mikienei, Nijolei Navikienei, Zinaidai Zarankienei ir Janinai Žvikevičienei.

Už aktyvią veiklą ir nuoširdų savanorišką darbą, už kitoms organizacijoms rodomą gražų pavyzdį, jog apsijungę žmonės tampa stipresni mero padėka apdovanota ir Ukmergės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Zita Kviklienė.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra