Fotografijų konkursas „Gražiausios rugsėjo akimirkos Ukmergėje“.
2018-09-03

Ukmergės rajono savivaldybė skelbia fotografijų konkursą „Gražiausios rugsėjo akimirkos Ukmergėje“.

Nesvarbu, ar esi patyręs fotografas ar tik pradedantis, dalinkis įamžintomis akimirkomis, kuriose – Ukmergės peizažai, istorijos ar kultūros objektai, architektūra, žmonės, gatvės, šventės ir kt. Improvizacijai ribų nėra!

Konkursui prašome pateikti vieną skaitmeninę (skaitmeninės bylos/failo tipas – JPEG, JPG, 300dpi, RGB) fotografiją nuo š. m. rugsėjo 3 d. iki rugsėjo 30 d.
Konkurso dalyvių pavardės bei jų darbai bus skelbiami Ukmergės rajono savivaldybės Facebook paskyroje sukurtoje nuotraukų galerijoje „Gražiausios rugsėjo akimirkos Ukmergėje“, kur bus balsuojama už labiausiai patikusią fotografiją. Konkursui pasibaigus daugiausiai „Patinka“ sulaukusi fotografija papuoš šios paskyros viršelį, o jos autorius bus apdovanotas prizu.
Atsiųsdamas fotografiją, autorius patvirtina, kad yra konkursui pateiktos fotografijos autorius. Už autorių teisų pažeidimus pagal galiojančius teisės aktus atsako nuotraukas atsiuntę konkurso dalyviai. Taip pat autoriai garantuoja, kad pateikiamų kūrinių neturtinės ir turtinės teisės priklauso patiems autoriams.


Fotografijas konkursui prašome siųsti iki š. m. rugsėjo 30 d. adresu: a.butkute@ukmerge.lt, elektroninio laiško temos laukelyje būtina įrašyti: „Konkursas. Rugsėjis“.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra