Videonaujienos Archyvas

Liepos 1-6 dienomis Danijoje, Herninge mieste vyko projekto Baltse@nior tarptautinė inovacijų stovykla, kur devynių šalių atstovai dalinosi idėjomis, kaip sukurti vyresnio amžiaus žmonėms skirtus baldus.

Ukmergės rajono savivaldybės vadovai, tarybos nariai, administracijos darbuotojai ir miesto gyventojai liepos 5- ąją rinkosi apžiūrėti ir įvertinti rekonstruotos Veterinarijos gatvės. Pabaigus visus numatytus remonto darbus, buvo surengtas simbolinis šios gatvės atidarymas, kuriame dalyvavo gatvę atnaujinusios bendrovės „Ukmergės keliai“ techninis direktorius Raimondas Andronavičius ir objekto vadovas Robertas Paulauskas.

Birželio 30 dieną jau 15-ąjį kartą Deltuvos miestelyje vyko Vilkmergės (Deltuvos) mūšio kautynių inscenizacija.

Pačiame miesto centre stūksantis Ukmergės piliakalnis yra unikalus ne vien tuo. Nuo šiol jis vienintelis Lietuvoje - originaliai apšviestas piliakalnis, matomas ne tik dieną, bet ir naktį, o jį juosiančiu apsauginiu taku į viršūnę gali pakilti visi norintys – dideli ir maži, jauni ir garbingo amžiaus, taip pat ir neįgalieji, ir savo mažylius vežimėliuose vežiojančios mamos.
Trumpas siužetas iš pirtininkų renginio "Pirties diena 2018", vykusio birželio 16 d. paupyje, šalia stadiono.
Kovo pabaigoje Antano Smetonos gimnazijoje vyko Ukmergės rajono savivaldybės administracijos inicijuotas renginys-kūrybinių dirbtuvių konkursas „Įkalbink draugelį mokytojautï!“, skirtas puoselėti vieną iš Lietuvos atkūrimo šimtmečio idėjų Lietuvai – iki 2025 metų mokytojo profesiją padaryti prestižine.
2018-ieji metai yra ypatingi. Ukmergės miestas švenčia 685-erių metų sukaktį, o visa Lietuva – Valstybės atkūrimo 100-metį. Margiausiais raštais ir spalvomis įaustą savo tapatybę ir iš širdies gilumos gimstančius saitus su mūsų valstybe liudijome jungdamiesi į Miesto šventę „Ukmergė – Lietuvai“.
Šimtas metų yra išties daug... Per tą laiką įvyksta didžiuliai pokyčiai valstybės, miesto ar žmogaus gyvenime. Stovėdami ant šimtmečio slenksčio, norime parodyti kaip pasikeitė vienas ar kitas mūsų Ukmergės kampelis.