Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis

Versija neįgaliesiems
El. demokratijos paslaugos
Skelbimai
2017-02-24 Kovo 1 d. 13 val. šaukiamas Kontrolės komiteto posėdis
2017-02-24 Visuomenei bus pristatyti Užugirio dvaro sodybos teritorijos sutvarkymo projektiniai pasiūlymai
2017-02-21 Visuomenei bus pristatyta Ukmergės miesto piliakalnio teritorijos su prieigomis sutvarkymo projekto II etapo įgyvendinimo eiga, pateiktos specialistų išvados dėl želdinių (medžių, krūmų) būklės ir planuojamo jų šalinimo darbų.
2017-02-14 Dėl planuojamų karių pratybų
2017-02-10 Informacija Deltuvos seniūnijos gyventojams
2017-02-07 Ukmergės "Šilo" pagrindinės mokyklos informacija
 
Archyvas
 
 
 
 
 
 

  

Savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas rajono tarybai pristatė Ukmergės rajono savivaldybės 2017 metų biudžeto projektą.

Su projektu galima susipažinti ČIA

Parengtas Ukmergės rajono savivaldybės strateginio veiklos plano 2017-2019 metams projektas.

Su projektu galima susipažinti ČIA


 

RENGINIŲ ANONSAI

      

Naujienos
Moksleivių nuotraukų konkursas „Sveika šeima“  
2017-02-24

Nuo vasario 15 dienos visoje Lietuvoje prasidėjo ligonių kasų organizuojamas moksleivių nuotraukų konkursas „Sveika šeima“. Vilniaus teritorinė ligonių kasa kviečia visus Vilniaus ir Alytaus apskričių progimnazijų, pagrindinių, vidurinių mokyklų ir gimnazijų moksleivius, išskyrus pradinukus, taip pat profesinio rengimo mokyklų mokinius dalyvauti ir fotografuoti. Konkursas vyks iki kovo 31 dienos.

Savivaldybės įmonių vadovai tradicinį susitikimą pradėjo... miesto viešojoje pirtyje  
2017-02-22

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas sausio 21-ąją susitiko su Savivaldybės įmonių bei įstaigų (iš viso yra 18) vadovais. Jau antrus metus šie tradiciniai susitikimai kartą per mėnesį rengiami vis kitoje Savivaldybės įstaigoje. Šį kartą visus vadovus priėmė Visuomenės sveikatos biuras. Jo direktorė Vaida Puodžiūnienė pažintį su savo vadovaujama įstaiga pradėjo nuo miesto viešosios pirties.

Merui įteikta padėka už aktyvų bendradarbiavimą su probacijos tarnyba  
2017-02-22

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas gavo padėką už aktyvų bendradarbiavimą su probacijos tarnyba, kuris pasireiškia socialinių paslaugų, didinančių bendruomenės sutelktumą ir saugumą, palaikymu ir plėtojimu.

Įkvėpimo dirbtuvės: kaip pakeisti miesto veidą?  
2017-02-22

Vilniaus dailės akademijos Architektūros katedroje ir Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakultete įvyko pirmosios projekto „Išmanusis miestas III“ kūrybinės dirbtuvės. Kūrybinių dirbtuvių metu gabiausi Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai ir verslo atstovai pateikė idėjas, kaip sukurti modernią Lietuvą ir naujam gyvenimui prikelti apleistas rajonų teritorijas.

Startuoja Ukmergės rajono kūrėjų 2016 metų geriausio kūrybinio projekto konkursas  
2017-02-22

Ukmergės rajono savivaldybė skelbia Ukmergės rajono kūrėjų 2016 metų geriausio kūrybinio projekto konkursą. Konkursui galima pateikti 2016 metais Ukmergės rajono kūrėjų sukurtus ir/ar visuomenei pristatytus vaizduojamosios dailės, muzikos, šokio, teatro, fotografijos meno, prozos ir poezijos, leidybos ir kitus kūrybinius projektus bei objektus.

Savęs pažinimo ir įsitvirtinimo galimybės jaunimui - projekte „Atrask save“  
2017-02-22

Kovo mėnesį Ukmergėje veiklas pradės penktasis projekto „Atrask save“ dalyvių srautas, kurį sudarys dvi grupės po penkiolika jaunų žmonių. Šiuo metu projekte dalyvauja trisdešimt ketvirtojo srauto dalyvių, o per sausį-vasarį veiklas jau baigia dar trisdešimt į trečiąjį srautą įtrauktų jaunų žmonių.

Rajono Vaikų dienos centruose mokoma ir gyvenimiškų įgūdžių  
2017-02-22

Praėjusią savaitę Ukmergės rajono savivaldybėje buvo susirinkę rajone veikiančių Vaikų dienos centrų (VDC) bei Vaiko teisių apsaugos ir socialinės paramos skyriaus darbuotojai. Pasitarimo metu buvo aptarta praėjusių metų minėtų centrų veikla, jos aktualijos, taip pat numatyti nauji tikslai ir uždaviniai 2017 metams.

Daugiabučių namų gyventojams - nemokamas seminaras apie renovaciją  
2017-02-21

Ukmergė – dar vienas Lietuvos miestas, kuriame vyks Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamas ir Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) inicijuotas seminarų ciklas, skirtas skatinti viešųjų pastatų ir daugiabučių namų modernizavimo procesą.

Ukmergės rajone gripo epidemija baigėsi  
2017-02-21

Informuojame Jus, kad Ukmergės rajono gyventojų sergamumui gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (toliau – ŪVKTI) per 7-ąją šių metų savaitę (vasario 13 – vasario 19 dienomis), sumažėjus iki žemesnio už gripo epideminį slenkstį, rajono savivaldybės administracija nuo vasario 21 d. paskelbė gripo epideminio laikotarpio rajone pabaigą.

Dėl gripo epidemijos pabaigos paskelbimo  
2017-02-21
Minime Tarptautinę gimtosios kalbos dieną  
2017-02-21
Lietuvių kalbos išlikimas, taisyklingas jos vartojimas kasdieniniame gyvenime, t. y. gimtosios kalbos ateitis, priklauso nuo mūsų pačių.
Nacionalinis diktantas vasario 24 dieną!  
2017-02-21
Kaip ir kasmet, Ukmergės rajono savivaldybė šio diktanto konkursą rengia Ukmergės rajono savivaldybės salėje (Kęstučio a. 3, Ukmergė).
Nacionalinis diktantas – ir Viešojoje bibliotekoje  
2017-02-20

Nacionalinis diktantas – tarptautinis suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinantis konkursas. Šiemet Lietuvoje jis organizuojamas jau 10-ąjį kartą. Pagrindinis konkurso rengėjų – viešosios įstaigos Pilietinės minties institutas bei šio projekto partnerių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai.

E. Jovaiša supažindino su planuojamomis naujovėmis švietimo sistemoje  
2017-02-20

Vasario 17 dieną Ukmergėje lankėsi Seimo švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas akademikas Eugenijus Jovaiša ir Seimo narys Juozas Varžgalys. Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centre (TVIC) parlamentarai susitiko su Ukmergės rajono savivaldybės meru Rolandu Janicku, jo pavaduotoja Klavdija Stepanova, Švietimo ir sporto skyriaus specialistais, švietimo įstaigų vadovais bei švietimo tarybos nariais.

Kviečiame teikti kandidatūras Ukmergės rajono Garbės piliečio vardui suteikti  
2017-02-20

Ukmergės rajono Garbės piliečio vardo suteikimo komisija kviečia teikti kandidatūras 2017 metų Ukmergės rajono Garbės piliečio vardui suteikti. Ukmergės rajono garbės piliečio vardas suteikiamas Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečiams už ypatingus nuopelnus ir pastangas bei išskirtinį indėlį į Ukmergės rajono, Lietuvos ir pasaulio mokslo, švietimo, kultūros, sporto, ekonomikos, socialinio vystymo bei kitas sritis ir aktyvią visuomeninę veiklą. Garbės piliečio vardas gali būti suteikiamas tiek gyvam, tiek mirusiam asmeniui.

Savivaldybėje lankėsi lopšelio-darželio „Eglutė“ auklėtiniai  
2017-02-19

Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse Ukmergės rajono savivaldybė sulaukė smalsių ir linksmų svečių – miesto lopšelio-darželio „Eglutė“ auklėtinių. Mažieji ukmergiškiai Savivaldybėje sutiktus žmones sveikino su Lietuvos gimtadieniu, įteikė pačių pagamintas širdeles, paukštelius, gėles.

Konkurso „Himnas „Vilkmergei“ laureatė – Leonora Jankeliūnienė  
2017-02-19

Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje vasario 15-ąją vyko poezijos ir muzikos valanda, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Renginio metu buvo paskelbti eilėraščių konkurso „Himnas Vilkmergei“ rezultatai bei pristatyta būsimoji roko opera „Legenda apie Vilkmergę“ (libretas ir muzika), kurios premjera numatyta liepos 6-ąją – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną prie Ukmergės piliakalnio.

Ukmergėje surengtame respublikiniame turnyre varžėsi 149 šachmatininkai  
2017-02-19

Vasario 16-ąją Ukmergės restorane „Vilkmergė“ visą dieną šeimininkavo šachmatininkai. Čia vyko tradicinis respublikinis šachmatų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, kurį organizavo asociacija „Šachmatų klubas Juodasis rikis“ ir Ukmergės sporto centras.

Apdovanoti respublikinio bėgimo „Pabaiskas-Ukmergė“ prizininkai  
2017-02-19

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas ir administracijos direktorius Stasys Jackūnas kartu su Ukmergės Sporto centro direktoriumi Vytautu Tutliu vasario 16-ąją pasveikino ir apdovanojo respublikinio bėgimo „Pabaiskas-Ukmergė“, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, greičiausius bėgikus.

Lietuvos valstybės atkūrimo diena Žemaitkiemyje  
2017-02-17

Žemaitkiemio bendruomenė linksmai sveikino Lietuvą valstybės atkūrimo dienos proga.

Daugiau naujienų
vidurys_bottom 

Rolandas Janickas

Ukmergės r. savivaldybės
meras

- Priėmimo valandos
- Gyvenimo aprašymas
- Darbotvarkė
Ukmergės rajono savivaldybės administracija,
Biudžetinė įstaiga    
Kęstučio a. 3, LT-20114, Ukmergė
Tel. (8 340) 60302
Faks. (8 340) 63370
El. p. savivaldybe@ukmerge.lt  Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188752174.
 

Lankytojų statistika
  Iš viso apsilankė: 17162015
  Šiandien apsilankė: 37552
  Dabar naršo: 502

Naujienų prenumerata

 


 

 

 

 
 
--> " --> ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}">
 
© Visos teisės saugomos. El. p. savivaldybe@ukmerge.lt Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.