Dėl kapavietėse susidarančių statinių griovimo atliekų tvarkymo
2019-07-12

Primename, jog kapaviečių ir kapinių statinius statantys, rekonstruojantys asmenys visas šių darbų vykdymo metu susidariusias atliekas (nugriautus senus statinius - paminklus, antkapius, tvoreles ir kt., bei jų ar statybinių gaminių nuolaužas, nepanaudotas statybines medžiagas ir pan.) privalo sutvarkyti patys, vadovaudamiesi atliekų tvarkymą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimais.

Statybines atliekas mesti į kapinėse esančius konteinerius ar palikti šalia jų griežtai draudžiama.

Neribotais kiekiais statybines (griovimo) atliekas su metalu bei didesnio gabarito (virš 1 m) statybines (griovimo) atliekas iš gyventojų ir įmonių už mokestį nuo 3,63 Eur iki 6,05 Eur už toną (priklausomai nuo atliekų sudėties ir dydžio) priima:

UAB „Vitnata“, Deltuvos g. 37, Ukmergė, tel. 8 627 21616;

UAB „Alnitransa“, Zibalų g. 43C, Širvintos, tel. 8 698 20575.

Informuojame, jog kapavietę, kurioje statomi, rekonstruojami kapo paminklai, antkapiai ir kiti statiniai, prižiūrintis asmuo ar asmenys turi apie tai informuoti meistrus bei pasidomėti, kur jie išgabeno po statybos darbų susidariusias atliekas. Gyventojai tokias atliekas gali ir patys nemokamai pristatyti į Didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę (DGASA), esančią  Gerseniškių g. 5, Ukmergėje.

 

Ukmergės rajono savivaldybės administracija

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra