Dėl Ukmergės rajono savivaldybės socialinio būsto nuomos
2019-06-10

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymu ir Ukmergės rajono savivaldybės tarybos patvirtinta nuomos tvarka, 2019 m. gegužės mėn. priimti sprendimai išnuomoti 5 socialinius būstus šeimoms, įrašytoms į sąrašą asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išnuomoti: 2 – likusiems be tėvų globos asmenims ir jų šeimoms; 2 – neįgaliems asmenims ir jų šeimų nariams; 1 – įrašytiems bendrajame sąraše.

Pratęstos nuomos sutartys su 18 socialinio būsto nuomininkų šeimų; su 5 šeimomis sudaryti papildomi susitarimai prie nuomos sutarčių; nutrauktos nuomos sutartys su 4 šeimomis.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo 16 straipsnio 11 dalimi ir Ukmergės rajono savivaldybės tarybos patvirtinto Ukmergės rajono savivaldybės būsto ir socialinio būsto nuomos sąlygų ir tvarkos aprašo 41 punktu, 2019 m. gegužės 23 d. Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. 13-731 „Dėl socialinio būsto nuomos“, E. L., įrašytam į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti ne eilės tvarka sąrašą, nuo 2019 m. birželio 1 d. vienerių metų laikotarpiui išnuomotas socialinis būstas, esantis Ukmergėje, Vilniaus g. 87 daugiabučiame name.

Turto ir įmonių valdymo poskyrio informacija

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra