Apie šventę

Kalėdos – tai, kas uždega širdis, užvaldo sielas ir nuneša už realybės horizontų, toli nuo kasdienybės bei rutinos. Pasidovanokite sau ir savo artimiesiems nepamirštamą, nuostabią šventę „Rockmergės Kalėdos“. Ši kalėdinė šventė pasižymės šviesų blizgesiu, muzikiniais dekorais ir rokenrolo dvasia.

Pagrindinė miesto eglė, kaip tikra žvaigždė, spindės auksu ir įkvepiančia estetika.

Šalia pagrindinės eglės įsmeigta didžiulė gitara simbolizuos muzikos aistrą ir įtaką, kuri plis per visą miestą šventės metu.

Visos erdvės taps „žvaigždėmis“: apšvietimo stulpai, parkas, Vienuolyno gatvės alėja, piliakalnis.

Prie Ukmergės savivaldybės stovės neįprastas Kalėdų senelio simbolis, kuris kvies miesto svečius ir gyventojus kartu nusifotografuoti.

Neapsigaukite prie Ukmergės kraštotyros muziejaus pamatę paprastą dekoratyvinę dėžę. Ji turės muzikinę paslaptį, kurią atskleisti galės kiekvienas. Tereiks tik pasidairyti dėžutės viduje.

Beklaidžiodami po Ukmergę, atraskite ir patrauklią mergelę, kuri persimetusi per petį didelę gitarą, kvies visus praeivius ir miesto svečius į šventinį Ukmergės miestą. Jos žvilgsnis ir gestas simbolizuos ne tik šventinę džiaugsmo dieną, bet ir miesto unikalumą.

Prisijunkite prie mūsų, pajuskite tikrąsias „Rockmergės Kalėdas“ ir leiskite šiai šventei Jus užlieti šventine dvasia ir džiaugsmu.Susijusios naujienos