Keičiasi profilaktinio testavimo tvarka ir savivaldybių rizikos vertinimo kriterijai

Įvertinus Lietuvos epidemiologinę situaciją, profilaktiniai tyrimai koronavirusinei infekcijai (COVID-19) nustatyti bus atliekami pagal atnaujintą tvarką.

Šilumos kaina Ukmergėje ženkliai sumažėjo
UAB „Ukmergės šiluma“ administracija informuoja, jog įmonės tiekiamos šilumos kaina pastaruoju laikotarpiu yra palanki vartotojams. Šilumos kaina kas mėnesį nuosekliai mažėja nuo šių metų pradžios. Sausį buvusi kaina - 5,55 ct/kWh (be PVM) per pusmetį sumažėjo 20 procentų ir liepos mėnesį pasiekė rekordines žemumas - 4,45 ct/kWh (be PVM).
Ukmergėje uždarytas mobilus patikros dėl koronaviruso punktas

Dėl ženkliai sumažėjusių tyrimų apimčių nuo šiandien, liepos 1 dienos, Ukmergėje uždarytas mobilus patikros dėl koronaviruso punktas. Nuo kovo 30-osios iki birželio 30 dienos čia iš viso buvo ištirtas 2941 asmuo.

Su seniūnais kalbėta apie nespėjamus šienauti žaliuosius plotus

Birželio 30 dieną į pasitarimą seniūnus sukvietę Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas ir jo pavaduotoja Dalė Steponavičienė daugiausiai kalbėjo apie tai, kad viešosiose miesto ir rajono erdvėse nenupjaunama sparčiai auganti žolė. Dėl to savivaldybę pasiekia gyventojų skundai.

VšĮ Ukmergės ligoninėje visi skyriai dirba savo patalpose
Deltuvos mūšio dalyviai išžygiavo iš Utenos

Būrius žiūrovų sutraukiantis ir nuo 2001 metų vykstantis „Tarptautinis gyvosios karo istorijos festivalis Vilkmergės (Deltuvos) mūšis“ šiemet neįvyks. Jo surengimo planus pakoregavo pandemija. Tačiau festivalio organizatoriai mūšį prisimins žygiuodami. Birželio 29-ąją būrys Ukmergės karo istorijos klubo „I-as LDK Didžiojo Etmono pėstininkų regimentas“ narių ir du svečiai iš Kauno išžygiavo iš Utenos į Deltuvą.

Pasibaigus karantinui startavo suaugusiųjų ir vaikų stovyklos

Po ilgai trukusio karantino Ukmergės r., Kurėnų kaime, J. Pastuškovo kaimo turizmo sodyboje šurmuliavo būriai žmonių. Ten jie rinkosi ne šventes švęsti, o aktyviai, smagiai, sveikai leisti laiką Ukmergės rajono Visuomenės sveikatos biuro ir Sveikatos stiprinimo ir sporto klubo „GABARYTAS“ organizuotose sveikatos stiprinimo stovyklose skirtose suaugusiesiems ir vaikams. Stovykloms vadovavo šaunieji, jau nemažą stovyklavimo patirtį sukaupę vadovai, Miglė Ivanauskienė ir Nerijus Butėnas.

Kviečiame giedoti „Tautišką giesmę“!

Šiais metais „Tautiškos giesmės“ giedojimas yra kitoks. Globalaus COVID-19 iššūkio akivaizdoje pasaulio žmonės pademonstravo, kad geba būti stiprūs, vieningi ir nesavanaudiškai užjausti net ir tolimą kitą, tiesdami simbolinius vienybės tiltus per privalomą atstumą tiesiogine ir perkeltine prasme. Pandemija uždarė pasaulį, tačiau išlaisvino žmogiškumą ir parodė, jog visų pirma mes esame Žmogus, vienos Žmonijos dalis.

Liepos 6 d. į Ukmergės hipodromą sukvies žirgų lenktynės
Kviečiame į kasmetinę Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę

Renginys vyks liepos 4 dieną (šeštadienį) Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke, įkūrto mons. Alfonso Svarinsko (Ukmergės rajonas, Vidiškių seniūnija, Kadrėnų kaimas).

Daugiau naujienų