Patariama, kaip organizuoti laidotuves karantino metu

Šalyje paskelbus karantiną, laidojimo apeigose rekomenduojama dalyvauti tik patiems artimiausiems žmonėms, o laidotuvių metu laikytis būtinų prevencinių priemonių.

Patariama, kaip tvarkyti ir šarvoti mirusiuosius nuo konoraviruso

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), numatydama galimas netektis dėl COVID-19, ką rodo ir skaudi Europos bei viso pasaulio patirtis, taip pat siekdama išvengti koronaviruso plitimo, parengė rekomendacijas, kaip tvarkyti ir šarvoti žmones, mirusius nuo šios pavojingos infekcijos.

Į ukmergiškius kreipiasi mūsų policijos pareigūnai

Jau šiandien Ukmergės miesto gatvėse budi net keturi (iki tol buvo trys) policijos pareigūnų ekipažai.

Koronaviruso fronte yra ir gerų naujienų

Ukmergės ligoninė kevirtadienį sulaukė pastiprinimo iš Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija telkia savanorių komandą

Atsižvelgdama į susiklosčiusią situaciją visoje Lietuvoje dėl koronavirusinės infekcijos (COVID-19) pandemijos, Ukmergės rajono savivaldybės administracija telkia savanorių komandą, galinčią padėti senjorams, neįgaliesiems ar tėvams, vieniems auginantiems mažamečius vaikus ir negalintiems pasirūpinti maistu, vaistais ar kitomis būtiniausiomis priemonėmis.

SAM parengė rekomendacijas savanoriams, padedantiems gyventojams

Vienijantis prieš koronaviruso infekcijos (COVID-19) grėsmes, gyventojams į pagalbą ateina vis daugiau savanorių, tačiau tai neišvengiamai lemia didesnį kontaktų skaičių. Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) teikia saugaus elgesio rekomendacijas savanoriams, kad tai nekeltų rizikos jų ir aplinkinių sveikatai.

Šiandien įvyko nuotolinis rajono savivaldybės tarybos posėdis

Iš 25 Tarybos narių dalyvavo 22. Nebuvo Audronės Augustėnienės, Janinos Galiauskienės ir Valdo Petronio.

Siekiant apsisaugoti nuo infekcijų rekomenduojama užtikrinti laiptinių priežiūrą

Siekiant suvaldyti naujojo koronaviruso (COVID-19) grėsmes, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pateikė rekomendacijas, kaip tinkamai prižiūrėti bendro naudojimo patalpas – laiptines. Tam patariama naudoti vandenį, buitinius ploviklius bei įprastas dezinfekcijos priemones, jokiu būdu jų nešluoti. 

Pirmajame Vyriausybės COVID-19 sukeltos situacijos valdymo komiteto posėdyje – sprendimai, susiję su Ukmerge

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pirmininkavo nuotoliniam Vyriausybės COVID-19 sukeltos situacijos valdymo komiteto posėdžiui. Pagrindinis dėmesys posėdyje buvo skiriamas sprendimams dėl padėties Ukmergėje, kurioje fiksuojama daug koronaviruso susirgimo atvejų, taip pat užregistruotos jau 3 mirtys.

Posėdyje priimti sprendimai dėl Ukmergės

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pirmininkavo nuotoliniam Vyriausybės COVID-19 valdymo komiteto posėdžiui. Jo metu pagrindinis dėmesys skirtas sprendimams Ukmergėje, kurioje fiksuojami dideli koronaviruso susirgimo atvejai, užregistruotos 3 mirtys.

Daugiau naujienų