Į Kauną atgabenta didžiulė asmens apsaugos priemonių medikams siunta
   

<span >Šį rytą Kauno oro uoste nusileido lėktuvas su daugiau nei 3,2 mln. asmens apsaugos priemonių Lietuvos medikams. Iškrovus jos iš karto bus gabenamos 5 pagrindinėms ligoninėms, GMP centrams ir bus paskirstytos mobiliesiems punktams.

Kaip kovoti su koronavirusu daugiabutyje

Dalinamės gera patirtimi kaip kovoti su koronaviruso plitimu, kuria pasidalino Ukmergėje, Antakalnio g. 74 esanti daugiabučio namo savininkų bendrija (DNSB) „Vilkmergė".

Savivaldybės administratoriaus direktoriaus kreipimasis į gyventojus

Brangūs ukmergiškiai,

artėja šiltas ir saulėtas savaitgalis, tačiau nepamirškime, jog koronavirusas mus visus įkalino karantinui. Labai prašau sąžiningai laikytis jo reikalavimų:

Atnaujintos rekomendacijos, kaip prižiūrėti paviršius, valyti ir dezinfekuoti patalpas

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), atsižvelgusi į naujausias tarptautinių organizacijų gaires, atnaujino rekomendacijas, kaip rūpintis paviršiais, dezinfekuoti patalpas. Pandemijos metu visų tipų patalpas, t. y. namus, darbo kabinetus ir pan., patariama valyti kuo dažniau. Taip pat rekomenduojama elgtis ir su dažnai liečiamais paviršiais – juos valyti mažiausiai kartą per dieną ir, jei įmanoma – ir dažniau.

Patariama, kaip organizuoti laidotuves karantino metu

Šalyje paskelbus karantiną, laidojimo apeigose rekomenduojama dalyvauti tik patiems artimiausiems žmonėms, o laidotuvių metu laikytis būtinų prevencinių priemonių.

Patariama, kaip tvarkyti ir šarvoti mirusiuosius nuo konoraviruso

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), numatydama galimas netektis dėl COVID-19, ką rodo ir skaudi Europos bei viso pasaulio patirtis, taip pat siekdama išvengti koronaviruso plitimo, parengė rekomendacijas, kaip tvarkyti ir šarvoti žmones, mirusius nuo šios pavojingos infekcijos.

Į ukmergiškius kreipiasi mūsų policijos pareigūnai

Jau šiandien Ukmergės miesto gatvėse budi net keturi (iki tol buvo trys) policijos pareigūnų ekipažai.

Koronaviruso fronte yra ir gerų naujienų

Ukmergės ligoninė kevirtadienį sulaukė pastiprinimo iš Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija telkia savanorių komandą

Atsižvelgdama į susiklosčiusią situaciją visoje Lietuvoje dėl koronavirusinės infekcijos (COVID-19) pandemijos, Ukmergės rajono savivaldybės administracija telkia savanorių komandą, galinčią padėti senjorams, neįgaliesiems ar tėvams, vieniems auginantiems mažamečius vaikus ir negalintiems pasirūpinti maistu, vaistais ar kitomis būtiniausiomis priemonėmis.

SAM parengė rekomendacijas savanoriams, padedantiems gyventojams

Vienijantis prieš koronaviruso infekcijos (COVID-19) grėsmes, gyventojams į pagalbą ateina vis daugiau savanorių, tačiau tai neišvengiamai lemia didesnį kontaktų skaičių. Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) teikia saugaus elgesio rekomendacijas savanoriams, kad tai nekeltų rizikos jų ir aplinkinių sveikatai.

Daugiau naujienų