Ukmergiškiai dalyvavo pilietiškumo pamokoje

Valstybės atkūrimo dieną, Vasario 16-ąją, Valstybės pažinimo centre lankėsi grupė mūsų rajono vaikų iš Ukmergės globos bei Tulpiakiemio vaikų dienos centrų. Jie bendravo su prezidento žmona Diana Nausėdiene, dalyvavo dukacinėje pamokoje „Žaidžiame valstybę“.

Ukmergėje pradeda veikti "Socialinis taksi", skirtas judėjimo negalią turintiems gyventojams.
Ukmergėje startavo žmonių su negalia keliavimo tikslus keičiantis „Socialinis taksi“

„Socialinis taksi“ užtikrinantis įvairią negalią turinčių žmonių saugų ir patogų keliavimą įvairiuose Lietuvos miestuose ir rajonuose nuo vasario 18 dienos pradėjo savo veiklą Ukmergės mieste. Žmonės su negalia savo pirmosioms kelionėms su „Socialiniu taksi“ galės registruotis nuo kitos savaitės vidurio.

Susitikime su kariškiais daug kalbėta apie buvusį Ukmergės batalioną

Vasario 18-ąją Ukmergėje lankėsi būrys Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono atstovų: bataliono vadas pulkininkas leitenantas Artūras Purlys, štabo viršininkas majoras Viktoras Buiva, kuopų vadai bei specialistai.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu pirks du gyvenamuosius būstus, esančius Ukmergės miesto ar Vidiškių miestelio teritorijoje

Ukmergės rajono savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu pirks du gyvenamuosius būstus, esančius Ukmergės miesto ar Vidiškių miestelio teritorijoje, skirtus Ukmergės globos centro veiklai užtikrinti, įgyvendinant projekto „Bendruomeninių vaikų globos namų ir vaikų dienos centrų tinklo plėtra Ukmergės rajone“ reikalavimus

Pristatyta rankraščių ir senųjų spaudinių paroda

Ukmergės Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta rankraščių ir senųjų spaudinių paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Ukmergė“. Parodą parengė Vilniaus universiteto biblioteka. Renginio metu visuomenei buvo pristatomi Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Ukmergės miesto ir krašto praeitimi.

Minėdami vasario 16-ąją prisiminėme tarpukario šventes ir iškilmes

Vasario 16-osios proga Ukmergės Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta knyga bei kilnojamoji paroda „100 pakilių akimirkų: tarpukario šventės ir iškilmės“. Parodą ir leidinį parengė Kauno apskrities viešoji biblioteka. Kaip pasakojo knygos sudarytoja ir projekto vadovė Rimantė Tamoliūnienė, senosios fotografijos, užfiksuoti prisiminimai ir straipsniai spaudoje leidžia pajusti tarpukariu vyravusią iškilmių dvasią ir nuotaiką.

Vasario 16-ąją ukmergiškiai kartu su visa Lietuva paminėjo 102-ąsias valstybės atkūrimo metines
Daugiabučių namų atnaujinimas (modernizavimas)

Kviečiame į seminarą gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema.

Rajono tautodailininkams - Mero padėkos ženklai

Minint Vasario 16-ąją - Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir Tautodailės metus, Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas ir mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė pagerbė rajono tautodailininkus Laimą Dzigaitę ir Vytautą Mackevičių. Ukmergės kultūros centro scenoje jiems buvo įteikti Mero padėkos ženklai.

Daugiau naujienų