Buvusio mokyklos bendrabučio atnaujinimo darbus rangovai tikisi pabaigti dar šiais metais
2020-09-22

Buvusio Užupio pagrindinės mokyklos bendrabučio, esančio Linų gatvėje, atnaujinimo darbai kaip reikiant įsibėgėjo. Tikimasi, kad jau šių metų pabaigoje čia įrengtuose butuose bus švenčiamos ilgai lauktos įkurtuvės.

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, administracijos direktorius Darius Varnas ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė šiandien apsilankė šioje statybvietėje ir susitikę su rangovais bei už šio pastato modernizavimą atsakingais bendrovės „Ukmergės butų ūkis“ atstovais aptarė statybų eigą, atliktus ir dar planuojamus darbus.

1973 metais pastatytame, trijų aukštų plytų mūro, daugiau nei 1500 kv. m. ploto buvusiame apleistame, daugelį metų nenaudotame pastate pagal bendrovės „Medstatyba“ parengtą projektą bus įrengta 30 butų, iš kurių 4 bus skirti negalią turintiems asmenims. Naujieji butai bus naudojami kaip savivaldybės (butai bus skiriami į rajoną dirbti atvykstantiems specialistams, kurių ypač trūksta) ir socialinis būstas (bus skiriami asmenims ir šeimoms, turintiems teisę į socialinio būsto nuomą).

Modernų daugiabutį ukmergiškiams rengia du rangovai: bendrovės „Lankuva“ ir „Ukmergės statyba“. Bendra šio projekto vertė – beveik 1,5 mln. eurų. Daugiau nei pusę šios sumos – 770 tūkst. eurų sudarys Ukmergės rajono savivaldybės biudžeto lėšos, o likusią dalį – ES lėšos, skirtos Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos įgyvendinimui.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra