Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
2020-01-14
Atsižvelgiant į viešą atsakymą Pagal LR žemės mokesčio įstatymo 8 straipsnio 3 daliesir Ukmergės tarybos sprendimu 2018 m. vasario 22 d. Nr. 7-30 “ DĖL ŽEMĖS MOKESČIO TARIFŲ IR NEAPMOKESTINAMŲJŲ ŽEMĖS SKLYPŲ DYDŽIŲ 2019 METAMS NUSTATYMO” 5 punktą “ Ukmergės rajono savivaldybės taryba turi teisę savo biudžeto sąskaita sumažinti mokestį arba visai nuo jo atleisti." prašau išvardinti kriterijus pagal kuriuos piliečiais atleidžiami nuo žemės mokėsčio? kur jie yra skelbiami (išvardinti), paviešinti?
Spausdinti

Sveiki,

Ukmergės rajono savivaldybės taryba 2014 m. gegužės 29 d. sprendimu Nr. 7-162 ,,Dėl žemės ir valstybinės žemės nuomos mokesčių lengvatų teikimo pagal juridinių ir fizinių asmenų prašymus Ukmergės rajono savivaldybėje tvarko aprašo patvirtinimo“ patvirtino žemės ir valstybinės žemės nuomos mokesčių lengvatų teikimo tvarką pagal fizinių ir juridinių asmenų pateiktus prašymus.

Lengvatos suteikimui, pareiškėjas užpildo nustatytos formos prašymą. Prašymus nagrinėja mero potvarkiu sudaryta Komisija. Rekomendacijas dėl lengvatų suteikimo teikia seniūnai pagal pareiškėjo gyvenamąją arba žemės naudojimo vietą.

Atsižvelgdama į Komisijos rekomendacijas, Ukmergės rajono savivaldybės taryba priima sprendimą dėl lengvatų suteikimo arba nesuteikimo.

Atkreipiame dėmesį į tai, Savivaldybės taryba turi teisę, bet ne pareigą, mokestį sumažinti arba visiškai nuo jo atleisti. Savivaldybės taryba nėra nustačiusi kriterijų dėl lengvatų teikimo ar neteikimo.Zita Morkūnienė

Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus Rinkliavų poskyrio vedėja

2020 01 13
Noriu paklausti ar tai nėra korupciją? Kur išvada antikorupcinės komisijos kad tai teisėta?
<< 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 89 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
AntiSpam