Lietuvos moksleiviams trūksta globalaus požiūrio į verslą – „Junior achievement“ tam kuria „Acceleratorx“

Organizacijos „Hofstede Insights“ atlikto tyrimo duomenimis, Lietuvos moksleiviai yra orientuoti į ilgalaikius rezultatus, pragmatiški. Tačiau jie laikosi status quo, riboja save ir vengia rizikos, stokoja verslo ambicijų. Organizacijos, dirbančios su moksleivių verslumo ugdymu, „Lietuvos Junior Achievement“ atstovai pastebi, jog auganti lietuvių moksleivių karta yra viena protingiausių ir versliausių, kokią kada turėjome, tačiau jie per menkai pasitiki savo kūrybinėmis galiomis ir kuria tik savo regionui ar šaliai - nežvelgdami plačiau, pasauliniu mastu.

Kviečiame pasidalinti gerumu

Gruodžio 26-ąją, antrąją Šv. Kalėdų dieną, Ukmergės kultūros centre rengiama kasmetinė labdaros ir gerumo akcija. Prisijunk!

Visuomenės informavimas apie gamybos ir administracinės paskirties pastatų Pašilės g. 10, Ukmergėje, statybos projektą

Statybvietės adresas:

Pašilės g. 10, Ukmergės m. (skl. kad. nr. 8170/0031:71)

Pilies parke darbuojasi medžių pjovėjai
Pastarosiomis dienomis Ukmergės Pilies parke dūzgia pjūklai. Išretinę Kęstučio aikštėje ir Draugystės skvere augančius medžius, medžių pjovėjai ėmėsi darbų parke.
Savivaldybėje patvirtinta nauja pašalpų mokėjimo tvarka

Ukmergės rajono savivaldybės taryba 2019-10-31 sprendimu Nr. 7-152 patvirtino Vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų (toliau-Pašalpos) skyrimo ir mokėjimo Ukmergės rajono savivaldybėje tvarkos aprašą.

Ukmergėje - tarptautinio projekto „KAIROS“ ekspertai

Ukmergės rajono savivaldybėje šiandien lankėsi svečiai iš Ispanijos Mula miesto - tarptautinio projekto „KAIROS: Kultūros paveldas – galimybė darniai miesto plėtrai ir socialiniam vystymuisi“ vadovė Anke van Vijck Adan ir projekto ekspertas Miguel Rivas, taip pat išorinė konsultantė iš Lietuvos – Reda Mikalauskaitė.

Bendruomenės sveikatos taryba rinkosi į neplanuotą posėdį

Lapkričio 14-ąją posėdžiavo Ukmergės rajono savivaldybės Bendruomenės sveikatos taryba. Paprastai kartą per ketvirtį susirenkanti taryba į šį, jau trečiąjį šios kadencijos posėdį, buvo sušaukta neplanuotai. 

Pagerbti ir apdovanoti geriausi Ukmergės rajono ūkininkai

Lapkričio 15-ąją į Ukmergės kultūros centrą rinkosi rajono ūkininkai. Į konkurso „Metų ūkis – 2019“ apdovanojimų šventę juos sukvietė Ukmergės rajono savivaldybė, Ukmergės rajono žemdirbių asociacija, Žemės ūkio rūmų Ukmergės skyrius ir Ukmergės rajono ūkininkų atstovai. Šventėje pagerbti ir apdovanoti geriausi Ukmergės rajono ūkininkai.

Siesikuose paminėtas Laisvės paminklo atstatymo 30-metis

Lapkričio 16-ąją Siesikuose vyko Laisvės paminklo atstatymo 30-mečio minėjimas.

Kol atmintis gyva...

Šeštadienio popietę III Antakalnio kultūros namų salėje vyko Etno projekto "Kol atmintis gyva..." baigiamasis renginys. Projektą finansavo Ukmergės rajono savivaldybės administracija. Tikslas projekto buvo apklausti seniausius III Antakalnio seniūnaitijos vietinius gyventojus, užrašyti jų prisiminimus, foto nuotraukose įamžinti senolius, jų buitį.

Daugiau naujienų